News

Rodzaje i zastosowanie tabliczek

Niewielki przedmiot z grawerem – a ma ogrom zastosowań! Czy wiesz, o jakim przedmiocie mowa? Spokojnie, wcale nie musisz zgadywać, bo już spieszymy z wyjaśnieniami. Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć Ci różne rodzaje i zastosowanie tabliczek z grawerowanymi napisami oraz nadrukami nanoszonymi metodą UV.
Czytaj dalej

Skrzynki na ankiety i urny na zbiórki pieniędzy potrzebne w każdej firmie czy fundacji

W każdym miejscu pracy, w organizacji przestrzeni liczą się detale. Niewielkie, ale i praktyczne elementy, które mogą ulepszyć każdy dzień pracy i usprawnić różne procesy zachodzące w zespole pracowników. Jednym z takich elementów, o których być może nie pomyślałeś jeszcze, są skrzynki na ankiety oraz urny na zbiórki pieniędzy czy też do zbierania głosów lub dokumentów. Skąd je wziąć? I do czego konkretnie można je wykorzystać? Zapoznaj się z resztą artyjułu, a znajdziesz tam kilka cennych wskazówek.
Czytaj dalej

Nagrody na wydarzenia sportowe/okolicznościowe

Nieodłączną częścią wydarzeń sportowych jest nagradzanie uczestników - każdy się z tym zgodzi. W końcu walczą o to, aby być zwycięzcami i znaleźć się na podium, więc należy im się nagroda! Wyróżnieniem jest nie tylko przyznanie pierwszego, drugiego czy trzeciego miejsca, ale też otrzymanie medalu lub statuetki. Są to idealne nagrody na wydarzenia sportowe i okolicznościowe, na przykład imprezy firmowe, jubileusze, konkursy. Od wieków symbolizują zwycięstwo; na przykład uczestnicy Igrzysk Olimpijskich nie wyobrażają sobie tego wspaniałego sportowego “święta” o wiekowej tradycji bez imponujących złotych medali.
Czytaj dalej

Naklejki 3D wypukłe żywiczne

W reklamie firmy warto stawiać na nieoczywiste, nowoczesne rozwiązania. Dlaczego? Dzięki temu masz szansę zostać lepiej zapamiętanym przez potencjalnych i nowych klientów. Grawicom wprowadziło do oferty wypukłe żywiczne naklejki 3D.
Czytaj dalej

Solidne i funkcjonalne breloki do kluczy i numerki do szatni

Od dibondu, przez kolorową plexi, po laminaty grawerskie – jest wiele materiałów, z których można stworzyć tanie i solidne breloki do kluczy oraz numerki do szatni. Te akcesoria możesz zamówić w Grawicom, wykonane z wymienionych materiałów. Dla kogo szczególnie je polecamy i dlaczego? Odpowiedź poznasz niżej!
Czytaj dalej

Identyfikatory personalne dla firm dbających o wizerunek firmy

Być może zaskoczymy Cię tym, co może być elementem budowania wizerunku firmy, gdyż jest to na pozór nie znaczący szczegół. To nie tylko szata graficzna (logo, oprawa dokumentów, wizytówki), bogata oferta, dobrze zaprojektowana strona internetowa czy też mocno dopracowany proces dokonania transakcji. Znane powiedzenie brzmi: “diabeł tkwi w szczegółach”, więc warto zwrócić uwagę na każdy element składający się na budowanie relacji z klientem. My dzisiaj podpowiadamy: identyfikatory personalne dla firm dbających o wizerunek firmy!
Czytaj dalej

Dodatkowe wyposażenie sali restauracyjnej

Od kolorów ścian, po stojaki na menu... Wyposażenie restauracji powinno być staranie skompletowane, a wszystkie jego elementy muszą ze sobą współgrać, aby goście przyjemnie spędzali czas jedząc smaczne posiłki. Czasami jest tak, że to detale najbardziej zwracają uwagę gości. Jeśli są stylowe i dobrze dopasowane do siebie, a przy tym są akcesoriami spełniającymi praktyczną funkcję, to strzał w dziesiątkę murowany!
Czytaj dalej

Magnesy to wyjątkowy prezent dla twoich bliskich!

Z każdego ważnego wydarzenia w naszym życiu chcemy mieć jakąś pamiątkę, aby nie uleciało z naszej pamięci. Miło jest czasami przerwać codzienny pęd, zatrzymać się i powspominać przez chwilę dni, które przyniosły radość. Najczęściej taką pamiątką są fotografie, które zatrzymują w kadrze różne momenty z życia.
Czytaj dalej

Podziękowania dla Gości weselnych

Organizując uroczystość ślubną oraz wesele z pewnością zależy Ci na zadbaniu o każdy szczegół. Istotne jest nie tylko zrobienie dobrego wrażenia na zaproszonych gościach...
Czytaj dalej

Grawerowane podarunki dla pracowników

Będąc właścicielem firmy z pewnością masz świadomość, jak istotne jest chwalenie pracowników i docenianie ich wysiłków. Dzięki temu nie skupiają się na drobnych porażkach czy codziennych trudnościach pokonywanych podczas wykonywania obowiązków, tylko na dążeniu do osiąganiu coraz to lepszych celów.
Czytaj dalej

Informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnie wpisy

Odwiedź bloga

Akceptuję

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności