Jest 32 produktów.

Urna na ankiety - przezroczysta skarbonka z plexi

Bez względu na to, czy organizujesz zbiórkę pieniędzy na cel charytatywny, głosowanie czy ankietę, urna plexi na pewno Ci się przyda. To wygodny i estetyczny zarazem sposób na przeprowadzenie dowolnej zbiórki. Tworzone przez nas urny mogą być przezroczyste, dzięki czemu można na bieżąco śledzić stopień ich napełnienia, albo nieprzejrzyste. Możemy wykonać je w różnych rozmiarach i umieścić na nich dowolne napisy lub elementy graficzne. Urna na ankiety jest zamykana na klucz (do każdej urny dołączamy dwa kluczyki), co zapewnia bezpieczeństwo i dyskrecję. Nasze urny należą do grupy produktów dedykowanych dla najbardziej wymagających klientów. Jeśli jesteś taką osobą, to przygotowana przez nas oferta z pewnością Cię usatysfakcjonuje. Zapraszamy Cię do jej dokładnego przeanalizowania.

urna na ankiety
Wyświetla 1 - 24 z 32 produktów

urna plexi

Urna. Plexi – materiał, który posiada wiele zalet

Plexi, z którego powstają nasze urny, jest materiałem, który w bardzo łatwy sposób daje się formować, a wszystko to dzięki jego właściwościom termoplastycznym. Daje to możliwość uzyskania różnorodnych kształtów oraz dopasowanie ich do Twoich zapotrzebowań. Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju przedmiotów z plexi, w tym również urn, które od samego początku naszej działalności cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród wielu naszych klientów. Bardzo chętnie stworzymy dla Ciebie niebanalny i funkcjonalny produkt, który będzie w 100% dopasowany do Twoich potrzeb. Ponadto, materiał, jakim jest plexi posiada szereg zalet. Tego typu szkło akrylowe jest wysoce odporne m.in. na działanie promieniowania ultrafioletowego, co oznacza, że przeźroczysta skarbonka nie będzie żółknąć.

Urna na ankiety od producenta godnego zaufania

Jesteśmy producentem, dlatego jako jeden z niewielu podmiotów działających w sieci możemy zaoferować klientom bogaty i bardzo zróżnicowany asortyment urn na ankiety. Na niniejszej stronie internetowej znajdziesz urny i przeźroczyste skarbonki w wielu różnorodnych rozmiarach. Atutem naszej oferty jest również najwyższa jakość. Wykonane są z solidnej plexi, która jest odporna na uderzenia mechaniczne oraz działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych. Dzięki temu przez długi czas zachowują pełną funkcjonalność oraz estetyczny wygląd. Gwarantujemy, że zakup tego typu skarbonki w naszym sklepie jest inwestycją, która na pewno będzie się opłacać. Przy jej pomocy zrealizujesz wiele istotnych celów, takich jak zbiórka pieniędzy lub głosowanie.

Przezroczysta skarbonka – gwarancja błyskawicznej wysyłki

Jesteśmy świadomi, że klienci naszej firmy to bardzo wymagające osoby, dlatego wszelkie procesy związane z obsługą staramy się realizować na najwyższym poziomie. Gwarantujemy eksperckie doradztwo, atrakcyjny poziom cen oraz natychmiastową realizację zamówienia.

Akceptuję Site use cookies