Zdziwiłbyś się, ile przydatnych przedmiotów można wykonać z plexi! Przedmiotów, które sprawdzają się w codziennym życiu i mogą być funkcjonalne szczególnie w firmach. Jest to niezwykle uniwersalne tworzywo sztuczne, a w Grawicom oferujemy całą gamę produktów z niego wykonanych. Dzisiaj przyjrzymy się... urnom z plexi. Mogą mieć rozmaite zastosowania w Twojej firmie oraz świetnie sprawdzają się w urzędach. Nie bez powodu to tak popularny produkt w naszej ofercie.

Urna z plexi - poznaj głos Twoich pracowników

W Twojej firmie świetnie sprawdzi się do różnego rodzaju zgłoszeń, do zbierania ankiet w formie papierowej, do gromadzenia wypełnionych formularzy, do gromadzenia głosów pracowników podczas rozstrzygania ważnego problemu drogą głosowania. To idealne rozwiązanie, które pozwala zachować anonimowość. Nikt nieupoważniony nie dostanie się do środka, ponieważ nasze urny zamykane są na kluczyk – to gwarantuje bezpieczeństwo umieszczanych tam kart. Dzięki temu też możesz bez obaw prowadzić zbiórkę pieniędzy. Urna może być ustawiona w widocznym miejscu bez obaw o to, że ktoś będzie próbował ukraść jej zawartość. Co więcej, jeśli chcesz, aby zawartość nie była widoczna, możesz zamiast plexi bezbarwnej - przezroczystej wybrać plexi mleczną. Warto również o tym wspomnieć: nie musisz martwić się o to, że urna będzie zakłócać wystrój w biurze. Materiał jest bezbarwny lub mleczny, a kształt bardzo prosty, więc całość jest bardzo uniwersalna i pasuje wszędzie. Na pewno nie będzie odstawać od innych elementów wyposażenia biura/siedziby firmy.

Urna z plexi - niezbędnik w każdym urzędzie

Urzędy toną w dokumentach, które każdego dnia wypełniają i przynoszą petenci. Trzeba je gromadzić w bezpiecznym miejscu, zanim dalej przejdą do obrotu i zajmą się nimi pracownicy. W tym celu polecamy właśnie nasze pojemniki zamykane na klucz. Dają pewność, że dokumenty pozostawiane przez interesantów nie wpadną w niepowołane ręce. Świetnie przechowają wszelkie formularze, jak również doskonale sprawdzą się podczas każdego głosowania. Zapoznaj się z ofertą Grawicom - oferujemy różne wymiary i grubości pojemników oraz 2 warianty kolorystyczne.