Jeżeli prowadzisz swój biznes, bez wątpienia zdajesz sobie sprawę, jak ważna jest identyfikacja wizualna Twojej marki. Jej podstawą jest graficzny symbol. Chcesz umieścić go na powierzchni najróżniejszych przedmiotów? Dobrym rozwiązaniem są naklejki 3D żywiczne - to ciekawy sposób na wyeksponowanie Twojego logo!

Jak zrobione są naklejki z żywicy?

Podkład z folii samoprzylepnej, na której umieszcza się wybrany zadruk, zostaje pokryty elastyczną żywicą poliuretanową. Tak wykonany produkt jest giętki i dobrze trzyma się powierzchni, na której go umieścimy. Ważnym aspektem jest także odporność na urazy mechanicznie, promieniowanie UV i detergenty. Dzięki temu gadżet reklamowy wyeksponowany na słońce nie będzie blaknął, nie zaszkodzi mu także woda i czyszczenie powierzchni, na której się znajduje.

Gdzie warto umieścić naklejkę z logo?

Taki gadżet reklamowy w Twojej firmie z pewnością przyda się w wielu różnych sytuacjach. Żywiczna naklejka 3D to ciekawy sposób na oznakowanie firmowego sprzętu - telefonów, laptopów czy tabletów. Można umieścić je także na meblach czy urządzeniach AGD. Z elastycznych naklejek żywicznych 3D można zrobić także breloki i identyfikatory, eksponujące logo Twojego biznesu. Klucze do szatni, pinsy, ozdoby reklamowych notesów - to tylko niektóre ze sposobów, jak ciekawie wykorzystać naklejkę 3D z logo!

Jak zaprojektować naklejkę żywiczną 3D?

Dopasuj powierzchnię jak najlepiej do wyglądu Twojego logo. Naklejki żywiczne 3D mogą mieć dowolne kształty - romb, elipsa, koło, prostokąt - wybierz więc taki, który najlepiej współgra ze stylem identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Na małych nalepkach kwadratowych 2 x 2 cm czy prostokątnych 4 x 1,5 cm, eksponuje się najczęściej samo logo firmy. Na większych wymiarach, np. 4 x 8 cm z powodzeniem można umieścić więcej danych, np. numery telefonu, adres strony internetowej czy ciekawe hasło reklamowe. Wypukłe nalepki z żywicy poliuretanowej to sposób na oznakowanie firmowych przedmiotów oraz reklamę. Postaw na produkty najwyższej jakości, by cieszyć się nimi przez wiele miesięcy użytkowania.