Jest 21 produktów.

Identyfikator personalny - imienny

Kontakt z klientem jest niezwykle ważnym elementem działalności wielu firm. Można go znacznie ułatwić, dostarczając pracownikom identyfikatory imienne w różnych formach! Taki identyfikator personalny będą mogli, w zależności od wykonywanego zajęcia, wpiąć w klapę lub postawić na biurku, co znacznie ociepli ich wizerunek w oczach klientów i zarazem przyczyni się do budowania pozytywnego wizerunku firmy. Posiadamy je w swojej ofercie, dlatego też wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

identyfikator imienny
Wyświetla 1 - 21 z 21 produktów

identyfikatory imienne

Identyfikator imienny najwyższej jakości

Identyfikator imienny pełni niezwykle istotną funkcję, dlatego jest nieodzownym elementem wielu firm, biur oraz urzędów. Jeżeli wiesz, że sprawdzi się również w Twojej firmie, koniecznie przeanalizuj przygotowaną przez nas ofertę, dzięki której poznasz kluczowe atuty oferowanego przez nas asortymentu. Z myślą o najbardziej wymagających klientach naszej firmy stworzyliśmy propozycję, w której znajdują się wyłącznie produkty najwyższej jakości. Nie inaczej jest z identyfikatorami personalnymi, które wyróżniają się wieloma istotnymi atrybutami wpływającymi na komfort korzystania z nich.

Identyfikatory imienne – szeroka oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Dostępne na niniejszej stronie identyfikatory personalne znakomicie sprawdzają się w roli gadżetu pełniącego funkcję wizerunkową. Na identyfikatorze imiennym o wybranym przez Ciebie kształcie możemy umieścić dowolny napis lub element graficzny. Może to być Twoje imię i nazwisko, tytuł służbowy, hasło reklamowe, a nawet logotyp Twojej marki. Jesteśmy producentami - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego też chętnie wykonamy zamówienie, które będzie w 100% dopasowane do Twoich potrzeb. Warto również wiedzieć, że występujemy w roli producenta, dlatego naszym klientom możemy zagwarantować obsługę na najwyższym poziomie. W naszej firmie proces realizacji transakcji przebiega sprawnie i skutecznie, a realizacja zamówienia jest wykonywana niezwłocznie. Wyprodukujemy dla Ciebie dowolną ilość identyfikatorów imiennych, które już niebawem zostaną dostarczone do Ciebie w zabezpieczonej przesyłce. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu oraz adresem e-mail.

Identyfikator personalny z najwyższej półki

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jakie są potrzeby naszych klientów, dlatego wszelkie procedury produkcyjne realizujemy z ogromną precyzją i dokładnością. W ten sposób powstają produkty, które na tle konkurencyjnego asortymentu wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Co równie istotne, nasze identyfikatory personalne są bardzo lekkie, niezwykle wygodne oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. Możemy umieścić na nich dowolny napis lub prosty element graficzny, w zależności od Twoich potrzeb.

Akceptuję Site use cookies