Funkcjonalne, solidne, a zarazem estetyczne gadżety świetnie sprawdzą się jako drobny upominek reklamowy i nie tylko. Przykładem takiego wyrobu mogą być breloki metalowe wzbogacone przykładowo grawerem lub logo firmy. Można je przyczepić do kluczy, aby bez trudu znaleźć je w torebce, plecaku bądź kieszeni. Jako że taki gadżet jest bardzo praktyczny warto wykorzystać go w celach promocyjnych. Wiele firm oferuje możliwość naniesienia wybranej grafiki lub napisu, dzięki czemu taki artykuł sprawdzi się jako element akcji marketingowej niezależnie od branży. Zapraszamy więc do sprawdzenia wszystkich zalet, jakie niesie za sobą zakup takiego gadżetu reklamowego. 

Trwałość i estetyka - metalowe breloki 

Jest to świetna propozycja dla osób zainteresowanych dystrybucją akcesoriów promocyjnych łączących użyteczność z atrakcyjnym wizualnie wymiarem. Takie grawery lub logotypy firm wykonywane są z użyciem techniki druku UV, co zapewnia precyzyjny i czytelny efekt końcowy. Stwarza także liczne możliwości, gdyż na metalową powierzchnię można nanieść dowolną grafikę bądź napis - należy jednak mieć na uwadze niewielki rozmiar gadżetu. Z tego względu najlepiej będzie prezentować się grawer lub logo o minimalistycznym charakterze. Takie breloki cechują się także solidnością. Są odporne na wszelkie zarysowania, ścieranie, działanie wilgoci oraz innych niekorzystnych czynników. Zalety te sprawiają, że metalowe gadżety to bardzo dobry wybór, jeśli chodzi o akcesoria reklamowe, gdyż przez długi czas będą cieszyć oczy estetycznym wyglądem. 

Personalizowane breloki z grawerem lub logo

Decydując się zamówienie takich gadżetów warto skorzystać z usług firmy specjalizującej się w nanoszeniu napisów i grafik na różnorodne powierzchnie i z wykorzystaniem rozmaitych technik. Polecamy więc ofertę Grawicom, gdzie można nabyć metalowe breloki z precyzyjnie odwzorowanym logotypem lub grafiką w innej postaci. Firma oferuje także wybór wielu innych funkcjonalnych i estetycznych gadżetów, które świetnie sprawdzą się w roli akcesoriów promocyjnych - zachęcamy zatem do poznania szczegółów.