Blog - whats new?

Dodatkowe wyposażenie sali restauracyjnej

Od kolorów ścian, po stojaki na menu... Wyposażenie restauracji powinno być staranie skompletowane, a wszystkie jego elementy muszą ze sobą współgrać, aby goście przyjemnie spędzali czas jedząc smaczne posiłki. Czasami jest tak, że to detale najbardziej zwracają uwagę gości. Jeśli są stylowe i dobrze dopasowane do siebie, a przy tym są akcesoriami spełniającymi praktyczną funkcję, to strzał w dziesiątkę murowany!
Czytaj dalej

Magnesy to wyjątkowy prezent dla twoich bliskich!

Z każdego ważnego wydarzenia w naszym życiu chcemy mieć jakąś pamiątkę, aby nie uleciało z naszej pamięci. Miło jest czasami przerwać codzienny pęd, zatrzymać się i powspominać przez chwilę dni, które przyniosły radość. Najczęściej taką pamiątką są fotografie, które zatrzymują w kadrze różne momenty z życia.
Czytaj dalej

Podziękowania dla Gości weselnych

Organizując uroczystość ślubną oraz wesele z pewnością zależy Ci na zadbaniu o każdy szczegół. Istotne jest nie tylko zrobienie dobrego wrażenia na zaproszonych gościach...
Czytaj dalej

Grawerowane podarunki dla pracowników

Będąc właścicielem firmy z pewnością masz świadomość, jak istotne jest chwalenie pracowników i docenianie ich wysiłków. Dzięki temu nie skupiają się na drobnych porażkach czy codziennych trudnościach pokonywanych podczas wykonywania obowiązków, tylko na dążeniu do osiąganiu coraz to lepszych celów.
Czytaj dalej

Grawerowanie jako technika zdobienia

Poszukując najlepszej metody zdobienia materiałów i przedmiotów dopasowanej do Twoich potrzeb z pewnością bierzesz pod uwagę szereg czynników, takich jak jakość wykonania wybranego wzoru czy też jego trwałość.
Czytaj dalej

Trendy wśród gadżetów reklamowych

Konsumenci czują się coraz bardziej znudzeni standardowymi przekazami marketingowymi. Treści promocyjne w telewizji, radio czy internecie bywają odbierane jako męczące i zbyt nachalne, przez co mogą przynieść odwrotny od planowanego skutek. Gadżety reklamowe to kreatywny sposób na promowanie swojej działalności – zwłaszcza współcześnie, gdy oryginalne, wykraczając poza utarte schematy pomysły są tak cenione przez odbiorców. Sprawdźmy, jakie akcesoria promocyjne są aktualnie najbardziej popularne.
Czytaj dalej

Informacje

Producenci

Dostawcy

Ostatnie wpisy

Odwiedź bloga

Akceptuję Site use cookies