Zwykły termos czy bidon staje się nośnikiem reklamy dopiero wtedy, gdy umieścimy na nim elementy identyfikujące daną firmę, np. logo, hasło reklamowe czy najważniejsze dane kontaktowe. Wówczas pomaga nam wypromować ofertę, zwiększyć rozpoznawalność marki na lokalnym rynku oraz zbudować pozytywny wizerunek w odbiorze potencjalnych klientów. Tworzy obraz firmy nowoczesnej i wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom współczesnego biznesu. Należy jednak zadbać o doskonałą jakość gadżetów reklamowych. Jak to zrobić? To proste! Wystarczy zastosować sprawdzoną technikę znakowania, która pozwala uzyskać estetyczny i trwały nadruk. W tym celu GrawiCom wykorzystuje znakowarkę Fiber. Jakie posiada właściwości? Sprawdź!

Znakowanie metalowych gadżetów? Poznaj urządzenie Fiber!

Znakowarka Fiber to połączenie zaawansowanej optyki oraz znakomitej precyzji. Wyróżnia się doskonałymi parametrami oraz szerokim zastosowaniem. Jest łatwa i wygodna w obsłudze. Zapewnia optymalny czas trwania impulsu oraz ogranicza wzrosty temperatury podczas znakowania. Może być stosowana w przypadku stopów metali (aluminium, żelazo, miedź), metali rzadkich oraz szlachetnych (srebro, złoto). Doskonale sprawdzi się w przypadku termosów, bidonów, kubków termicznych i innych produktów metalowych.

Skuteczna promocja firmy? Postaw na znakowanie gadżetów reklamowych!

Zapomnij o długopisach czy smyczach wręczanych klientom i kontrahentom z okazji świąt lub eventów branżowych. To już przeżytek. Teraz przyszedł czas na nieco bardziej wyrafinowane gadżety reklamowe – praktyczne, a jednocześnie trwałe i eleganckie. Termosy, kubki termiczne i bidony to uniwersalne akcesoria codziennego użytku. Chętnie korzystamy z nich w pracy, szkole oraz podróży. Pozwalają cieszyć się smakiem gorącej, aromatycznej kawy lub ulubionej herbaty. Dlaczego więc nie nadać im jeszcze większego znaczenia? Z powodzeniem wykorzystywane są do promocji marki. W GrawiCom znakujemy metalowe gadżety, nanosząc projekty graficzne przygotowane przez klientów. Może to być logotyp, slogan lub nazwa firmy. Dbamy o najwyższą jakość nadruków - ich trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne i efektowne zdobienia.