Wykorzystaj siłę dobrej reklamy, aby rozwijać swoją firmę. Zwracaj uwagę na szczegóły – nie tylko działania na wielką skalę oznaczają szansę na powodzenie reklamy. Warto również korzystać z prostych i pozornie mało efektownych sposobów na promowanie firmy i jej produktów. Koniec końców najważniejsze jest, by potencjalny klient Cię zauważył; i tutaj do gry wkraczają stojaki z pleksi, które warto wykorzystać. Oprócz funkcji reklamowej mogą sprawdzić się też w innych celach. Jakich? Zapraszamy do czytania!

Łatwa i niedroga reklama

Jak już wspomnieliśmy, stojaki z plexi to doskonały sposób na reklamę. Umieszczone w strategicznych miejscach na pewno nie pozostaną nie zauważone i stworzą idealną okazję do tego, by potencjalny klient zapoznał się z produktem w Twojej ofercie, listą usług czy też atrakcyjną promocją, jaką akurat oferujesz. W stojaku z plexi umieść ulotkę/broszurę w druku wysokiej jakości i najlepiej o efektownym designie. Ustaw go na przykład przy wejściu do obiektu, przy recepcji lub przy kasie, jeśli mówimy tutaj o sklepie. Niewielkie stojaki z plexi sprawdzą się również jako dystrybutor na wizytówki. W ofercie Grawicom znajdziesz zarówno modele o niewielkich wymiarach – na wizytówki, jak i nieco większych – na ulotki.

Must-have w kawiarni, bistro, restauracji

Doskonałym pomysłem jest ustawienie stojaka z plexi w lokalu gastronomicznym na stoliku. Goście w oczekiwaniu na nadejście kelnera (lub nadejście zamówionego dania) mogą skorzystać z podanych przez Ciebie propozycji, które będą pięknie wyeksponowane na stoliku. Nie sposób na nie nie spojrzeć; może akurat goście będą mieli ochotę na herbatę z owocami sezonowymi po obiedzie lub na najnowszy deser w menu?

Ekspozytory do sklepów

Stojaki z plexi mogą również pełnić rolę ekspozytora produktów w sklepie. Wystarczy, że będą swoim kształtem przystosowane do przechowywania w nich różnego rodzaju towarów. Dzięki nim możesz estetycznie poukładać na półkach kosmetyki (na przykład lakiery do paznokci, pomadki, cienie do powiek), telefony komórkowe, czy biżuterię. Polecamy modele przeznaczone do tych produktów, dostępne w ofercie Grawicom.