Druk UV na plexi

Jest 57 produktów.
Wyświetla 1 - 24 z 57 produktów

Nadruk UV na plexi

Jeśli chcesz, aby napis, naniesiony na tabliczce był trwały i zachował wszystkie graficzne detale, wybierz oferowane przez nas nadruki na przezroczystych płytach plexi, które wyróżniają się eleganckim wyglądem oraz wysoką trwałością.
Technologia druku UV jest często porównywana do tej znanej z domowych, atramentowych drukarek. W obydwóch przypadkach na zadrukowywane powierzchnie nanoszone są mikro krople tuszu, z których tworzony jest określony wzór.

W przypadku druku UV, różnica polega przede wszystkim na nakładaniu na powierzchnię cienkiego polimeru, który w czasie trwania całego procesu, zostaje wystawiony na bezpośrednie działanie promieniowania UV. Dzięki temu bezbarwna płyta plexi zostaje pokryta nadrukiem.

Zastosowanie ultrafioletowego światła utwardza druk, tworząc na jego powierzchni niewielką warstwę trwałego plastiku. Technologia ta pozwala tworzyć nawet najbardziej złożone zlecenia, które bardzo chętnie przygotujemy dla naszych klientów.

Jeśli więc po przeczytaniu tych słów uważasz, że drukowanie na płytach plexi jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami i zamów usługę!

druk uv na plexi

Informacje

Ostatnie wpisy

Odwiedź bloga

Akceptuję

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności