Jest 24 produktów.

Druk UV na plexi

Druk UV na plexi to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą, by naniesiony napis był wyjątkowo trwały oraz, by zachował on wszelkie graficzne detale. Technologia druku UV jest często porównywana do tej znanej z domowych, atramentowych drukarek. W obydwóch przypadkach na zadrukowywane powierzchnie nanoszone są mikro krople tuszu, z których tworzony jest określony wzór. W przypadku druku UV, różnica polega przede wszystkim na nakładaniu na powierzchnię cienkiego polimeru, który w czasie trwania całego procesu, zostaje wystawiony na bezpośrednie działanie promieniowania UV. Zastosowanie ultrafioletowego światła utwardza druk, tworząc na jego powierzchni niewielką warstwę trwałego plastiku. Technologia ta pozwala tworzyć nawet najbardziej złożone zlecenia, które bardzo chętnie przygotujemy dla naszych klientów.

druk uv na plexi
Wyświetla 1 - 24 z 24 produktów

Korzyści wynikające z wyboru druku UV na plexi

Bez wątpienia druk UV na plexi posiada szereg zalet, spośród których na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim wysoka jakość nadruku. Jest on wysoce odporny na zarysowania, wpływy warunków atmosferycznych oraz ścieranie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że naniesione grafiki utrzymają się na wybranych przez Ciebie przedmiotach przez bardzo długi czas. Takie rozwiązanie, to także wierne odwzorowanie kolorów. Podczas druku jako pierwszą warstwę bardzo często nakłada się biały tusz, który pozwala umieścić nadruk na podłożu o dowolnej przezroczystości oraz kolorze, zachowując jednocześnie dokładne kolory grafiki.

Druk UV to również niedługi czas produkcji. Tego typu nadruk nie wymaga czasu poświęconego na schnięcie oraz suszenia, dzięki czemu gadżety te można niemalże od razu przygotowywać do wysyłki. W znacznym stopniu skraca to czas realizacji zamówienia do niezbędnego minimum, co chwali sobie wiele naszych klientów. Jest także gwarancją całkowitego bezpieczeństwa, co oznacza, że podczas procesu tworzenia naszych gadżetów nie wydzielają się szkodliwe dla organizmu człowiek zapachy. W praktyce oznacza to, że gadżety wyprodukowane przy użyciu metody UV bez problemu mogą być używane w mieszkaniach, restauracjach, hotelach, biurach i nie tylko.

Druk UV na plexi – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wszystkie osoby poszukujące firmy zajmującej się drukiem UV na plexi, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możemy zagwarantować najwyższą jakość druku oraz korzystne ceny. W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde z nich.

Akceptuję Site use cookies