Jeżeli prowadzisz swój profil na Instagramie, Facebooku czy YouTubie, z pewnością dużo czasu poświęcasz na promowanie go w sieci. Szukasz ciekawego sposobu, by zaprosić tam klientów stacjonarnych? Oto Tabliczki Social Media - atrakcyjna reklama Twojego konta w kanałach społecznościowych!

Wsparcie Twojego biznesu od internautów

Współcześnie trudno wyobrazić sobie prężnie działający biznes nieposiadający swoich kont w mediach społecznościowych. Pozwalają one na skuteczne promowanie usług i budują zaufanie potencjalnych klientów. Nawet jeżeli jeszcze nie prowadzisz swojej firmy, być może właśnie stawiasz duży nacisk na rozwój Instagrama czy YouTuba, by w przyszłości wykorzystać go do wsparcia sprzedaży swoich produktów. Odpowiednio prowadzone konta biznesowe muszą być atrakcyjne! Nie chodzi tylko o przedstawienie swojej oferty, ale o zbudowanie więzi z obserwatorami. Pokazywanie zaplecza firmy i jej ludzkiej strony zdecydowanie sprzyja rozwojowi profili w kanałach społecznościowych, wpływając realnie na zyski!

Zdobądź nowych followersów

Tabliczki Social Media to atrakcyjna reklama dla każdego, kto chciałby zaprosić do swoich kanałów w Internecie osoby spotykane na żywo. To estetyczny gadżet, który możesz postawić lub powiesić w dowolnym miejscu. Umieszczony na tabliczce kod QR po zeskanowaniu przenosi użytkownika prosto na wskazany przez Ciebie adres, tym samym klienci bardzo szybko trafią na Twoje konta w kanałach społecznościowych.

Gdzie postawisz swoją tabliczkę?

Ta forma reklamy doskonale sprawdza się we wszelkiego rodzaju biznesach stacjonarnych. Tabliczka Social Media będzie się pięknie prezentowała postawiona na blacie recepcji czy też powieszona obok drzwi gabinetu. Jeżeli bierzesz udział w targach czy kiermaszach, koniecznie zadbaj o atrakcyjną ekspozycję reklamy kanałów społecznościowych, by klienci mogli łatwo odszukać Cię i zostać z Tobą na dłużej! Tabliczkę dopasuj do stylu Twojej komunikacji wizualnej. Powinna stanowić spójną całość z wizytówkami, wyglądem strony internetowej czy Social Mediów, do których zaprasza.