Jest 13 produktów.

Breloki drewniane

Na niniejszej stronie proponujemy Tobie zakup praktycznych i wytrzymałych breloków drewnianych, które sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. Najczęściej znaleźć je można w szatniach, hotelach, szkołach, pensjonatach, na basenach, siłowniach i nie tylko. Breloki wykonujemy z drewna najwyższej jakości, dlatego też prezentuje się ono zachwycająco nawet wiele lat po jego zakupie. Proponujemy naszym klientom zakup breloków drewnianych o różnych wielkościach, grubościach oraz kształtach. Dzięki temu, można dopasować je do swoich oczekiwań i potrzeb.

Co jeszcze warto wiedzieć o naszych brelokach drewnianych?

Dajemy Tobie możliwość wyboru kształtu numerku oraz zadecydowania o tym, jakie dane (logo, napis, liczba) mają zostać umieszczone na naszych brelokach drewnianych. Ponadto istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia wielkości numeru, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję nabycia produktu, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania. Warto również wiedzieć, że średnica otworu niniejszych breloków ustalana jest podczas przygotowywania projektu. Ich cena zawiera zarówno grawerowanie logo, jak i umieszczoną numerację.

breloki drewniane
Wyświetla 1 - 13 z 13 produktów

Breloki drewniane w ilościach hurtowych

Jako producent breloczków oferujemy swoje usługi nie tylko klientom indywidualnym ale również firmom, instytucjom oraz różnego rodzaju placówkom. Oznacza to, że jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie hurtowe ilości breloków w atrakcyjnej, niezawyżonej cenie, które nie nadwyręży Twojego budżetu. Możemy stworzyć breloki w różnych kształtach i ozdobić je dowolnie wybranym napisem oraz logo. Wszystkie materiały wykorzystywane w procesie produkcji pochodzą od certyfikowanych dostawców, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję nabycia trwałego produktu z najwyższej półki.

Breloki drewniane – dlaczego warto je wybrać?

Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać breloki wykonane z drewna. Pierwszym z nich jest wysoka ich trwałość na różnego rodzaju uszkodzenia, co oznacza, że ich zakup jest doskonałą inwestycją na bardzo długi czas. Co więcej, drewno prezentuje się doskonale i zachwyca swoją estetyką nawet najbardziej wymagające osoby. Jest to także propozycja dostępna w wielu różnych kształtach, grubościach oraz rozmiarach, dzięki czemu nasi klienci są wstanie wybrać brelok, który będzie w 100% dopasowany do wszystkich ich potrzeb oraz wymagań.

Akceptuję Site use cookies