Tabliczki etykiety na kable

Tabliczki etykiety na kable

Jest 5 produktów.
Wyświetla 1 - 5 z 5 produktów

W miejscach, gdzie korzysta się z dużej ilości urządzeń elektronicznych oraz podłączona jest duża ilość przewodów należy dbać o przestrzeganie zasad BHP oraz zwracać szczególną uwagę na stan techniczny urządzeń oraz porządek. Zachowanie ostrożności tam, gdzie jest prąd jest kluczowe dla spokojnej i bezpiecznej pracy. W rozdzielniach, drukarniach, serwerowniach, przy kserokopiarkach, komputerach i routerach oraz wielu innych urządzeniach warto odpowiednio ułożyć przewody i osłonić je, aby nie stwarzały zagrożenia. Przydadzą się tutaj tabliczki-etykiety na kable służące za oznaczenia z opisem do czego służą.

W naszej ofercie dostępnych jest kilka modeli tabliczek opisowych do kabli, które wyróżniają się odpornością na czynniki zewnętrzne i dużą trwałością. Wykonane są z laminatu grawerskiego i umieszczamy na nich napisy przy pomocy lasera. Dzięki temu są bardzo wyraźnie i nie wycierają się. Oferujemy wykonanie projektu etykiet - oznaczeń według projektu klienta, co oznacza, że napis może być dowolny.

Informacje

Ostatnie wpisy

Odwiedź bloga

Akceptuję

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności