Dyplomy

Jest 4 produktów.
Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów

Imprezy sportowe, oficjalne wydarzenia firmowe czy szkolne konkursy nie mogę się obejść bez dyplomów wręczanych zwycięzcom i innym zasłużonym uczestnikom. To prosty, a jednocześnie elegancki sposób na wyrażenie uznania dla zdobywców pierwszego miejsca lub szczególnie wyróżniających się osób na polu zawodowym bądź prywatnym.

Mamy świadomość, że każda ważna okazja zasługuje na podniosłe i odpowiednie upamiętnienie. Udział w kursach i szkoleniach, szczególne osiągnięcia sportowe czy zdobyty certyfikat to doskonały moment na wręczenie dyplomu. W ofercie GrawiCom znajdziesz modele na drewnianym podkładzie wykonane innowacyjną technologią druku UV na laminacie grawerskim. Doskonale odwzorowujemy kolory i estetykę. Nadruki są trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne, ścieranie czy zarysowania. Tworzymy wysokiej jakości dyplomy na podstawie informacji (tekst, symbole, logo) przesłanych przez klientów. Wykonujemy projekt wstępny, a po jego akceptacji przystępujemy do pracy. Wszystkich zainteresowanych już dziś zapraszamy do kontaktu.

Informacje

Ostatnie wpisy

Odwiedź bloga

Akceptuję

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności