Lato jest już z nami – prawdziwy sezon imprezowy w gastronomii! Podczas tego wyjątkowego czasu w roku, goście przybywają, aby nie tylko kosztować dań w restauracjach czy pić drinki w barach, ale również by korzystać z ogródków. Przyjemnie siedzi się na dworze, kiedy słońce świeci i po prostu jest pięknie. W tym czasie też odbywa się wiele wesel i rodzinnych imprez okolicznościowych. Każda okazja jest dobra, by zasiąść przy stole z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się wyśmienitym posiłkiem i smacznym drinkiem. Dlatego w każdej restauracji nie może zabraknąć stojaków na menu lub ulotkę!

Eleganckie stojaki na menu i ulotki

Koniecznie powinny znaleźć się na stołach. Po pierwsze dlatego, że goście w dużej mierze lubią, jak szef kuchni może im polecić coś dobrego lub jak w lokalu pojawiają się jakieś nowości. Umieszczenie ulotki na eleganckim stojaku to najprostsza i najłatwiejsza droga do tego, by klient dowiedział się o nowej pozycji w menu. A jeśli chodzi o menu same w sobie, to taki stojak jest niezbędny nie tylko na co dzień w restauracji, ale też w barze, bistro, a nawet i foodtrucku. Z łatwością wtedy można przekazać klientowi ważny komunikat dotyczący oferty czy składania zamówienia.

Stojaki na menu chętnie stosowane są również podczas wesel. Można poinformować gości o serwowanych daniach i słodkościach, lub zastosować go jako akcesorium do umieszczenia numeru stołu i listy gości.

Sprawdź ofertę Grawicom

W naszym asortymencie znajdują się starannie wykonane stojaki na menu i ulotki, które fantastycznie będą prezentować się na każdym stole. Dostępne są różne formaty, na przykład A5, A6, DL. Podstawka wykonana jest z drewna, dzięki czemu jest nie tylko gustowna, ale i wytrzymała. Możesz wybierać spośród różnych kolorów podstawek (są malowane). Co więcej, oferujemy wygrawerowanie na niej wybranego wzoru; na przykład logo firmy lub wybranego napisu na życzenie klienta, według podanego projektu. Miejsce do umieszczenia karty wykonane jest z przezroczystej plexi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!