Jest 7 produktów.

Druk UV na drewnie

Nasza firma zajmuje się także drukiem UV na drewnie. Jest to popularne rozwiązanie dla tych osób, które chcą, by napis na nich naniesiony był wyjątkowo trwały oraz, by zachował on wszelkie graficzne detale. Technologia druku UV jest często porównywana do tej znanej z domowych, atramentowych drukarek. W obydwóch przypadkach na zadrukowywane powierzchnie nanoszone są mikro krople tuszu, z których tworzony jest określony wzór.

Jednakże w przypadku druku UV, różnica polega przede wszystkim na nakładaniu na powierzchnię cienkiego polimeru, który w czasie trwania całego procesu, zostaje wystawiony na bezpośrednie działanie promieniowania UV. Zastosowanie ultrafioletowego światła utwardza druk, tworząc na jego powierzchni niewielką warstwę trwałego plastiku. Technologia ta pozwala tworzyć nawet najbardziej złożone zlecenia, których bardzo chętnie się podejmiemy.

druk uv na drewnie
Wyświetla 1 - 7 z 7 produktów

Druk UV na drewnie staje się coraz bardziej popularny

Druk UV to rozwiązanie, które z roku na rok zyskuje na popularności i nic dziwnego, ponieważ metoda ta posiada szereg zalet, spośród których na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim wysoka jakość nadruku. Jest on wysoce odporny na zarysowania, wpływy warunków atmosferycznych oraz ścieranie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że naniesione grafiki utrzymają się przez bardzo długi czas w stanie idealnym. Druk UV to także wierne odwzorowanie kolorów. Podczas druku jako pierwszą warstwę bardzo często nakłada się biały tusz, który pozwala umieścić nadruk na podłożu o dowolnej przezroczystości oraz kolorze, zachowując jednocześnie dokładne kolory grafiki.

Opisywana metoda druku to również propozycja dla osób, które chcą zaoszczędzić czas, ponieważ metoda ta gwarantuje niedługi czas produkcji. Tego typu nadruk nie wymaga czasu poświęconego na schnięcie oraz suszenia, dzięki czemu gadżety te można niemalże od razu przygotowywać do wysyłki. W znacznym stopniu skraca to czas realizacji zamówienia do niezbędnego minimum, co chwali sobie wiele naszych klientów. Druk UV jest także gwarancją całkowitego bezpieczeństwa, co oznacza, że podczas procesu tworzenia naszych gadżetów nie wydzielają się szkodliwe dla organizmu człowiek zapachy. W praktyce oznacza to, że gadżety wyprodukowane przy użyciu metody UV bez problemu mogą być używane w mieszkaniach, restauracjach, hotelach, biurach oraz innych zamkniętych przestrzeniach.

Od lat zajmujemy się drukiem UV na drewnie

Jeżeli poszukujesz doświadczonej firmy zajmującej się drukiem UV na drewnie, to nie mogłeś trafić lepiej. Od lat tworzymy druki nie tylko na drewnie, ale i innych materiałach, ciesząc się dobrą opinią wśród wielu naszych klientów. Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu.

Akceptuję Site use cookies