Druk UV na drewnie

Jest 37 produktów.

Nadruk UV na drewnie

Nasza firma oferuje między innymi trwały nadruk UV na drewnie. Jest to popularne rozwiązanie dla tych osób, które chcą, by napis na nich naniesiony był wyjątkowo trwały oraz, by zachował on wszelkie graficzne detale. Drukowanie UV na drewnie jest często porównywane do tego znanego z domowych, atramentowych drukarek. W obydwóch przypadkach na zadrukowywane powierzchnie nanoszone są mikrokrople tuszu, z których tworzony jest określony wzór.

Jednakże w przypadku nadruku UV, różnica polega przede wszystkim na nakładaniu na powierzchnię cienkiego polimeru, który w czasie trwania całego procesu, zostaje wystawiony na bezpośrednie działanie promieniowania ultrafioletowego. Jego zastosowanie utwardza druk, tworząc na jego powierzchni niewielką warstwę trwałego plastiku. Technologia ta pozwala tworzyć nawet najbardziej złożone zlecenia, których bardzo chętnie się podejmiemy.

W ramach tej usługi możemy wykonać takie elementy, jak chociażby stojaki z drewnianą podstawką, szyldy reklamowe, tabliczki informacyjne i wiele innych.
druk uv na drewnie
Wyświetla 1 - 24 z 37 produktów

Informacje

Ostatnie wpisy

Odwiedź bloga

Druk UV na drewnie

Akceptuję Site use cookies