Niewielki przedmiot z grawerem – a ma ogrom zastosowań! Czy wiesz, o jakim przedmiocie mowa? Spokojnie, wcale nie musisz zgadywać, bo już spieszymy z wyjaśnieniami. Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć Ci różne rodzaje i zastosowanie tabliczek z grawerowanymi napisami oraz nadrukami nanoszonymi metodą UV. Możesz się zdziwić, w jak wielu miejscach można je wykorzystać.

Tabliczki grawerowane oraz z nadrukiem UV w ofercie Grawicom

Te niewielkie produkty, a także warianty dostępne w nieco większych rozmiarach znajdziesz oczywiście w naszej ofercie. Wszystkie ich rodzaje, które za chwilę wymienimy, dostępne są u nas w atrakcyjnych cenach. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania, ponieważ zawsze dbamy o szczegóły oraz korzystamy z nowoczesnych narzędzi pracy.

Tabliczki na drzwi, na budynki i nie tylko

Do ich wykonania wykorzystujemy solidny laminat grawerski, dostępny w różnych grubościach oraz o różnych wymiarach. Dodatkowo, w ofercie mamy również tabliczki wykonane z drewnianej sklejki, które są nie tylko praktyczne, ale i bardzo ozdobne. Oprócz laminatu i sklejki korzystamy również z plexi (przezroczystej lub mlecznej), a także PCV. PCV to rozwiązanie, które daje nam możliwość zadrukowania całego tła tabliczki na wybrany kolor .

Tabliczki na drzwi stosowane są zarówno w domach – na drzwiach wejściowych i obok nich (numer budynku/mieszkania, nazwisko mieszkańców), jak i obiektach użyteczności publicznej. Na zewnątrz sprawdzają się między innymi jako szyld na budynek. Wewnątrz natomiast może też znaleźć się na nich na przykład informacja o monitorowaniu obiektu, wskazany kierunek wejścia czy nazwa pomieszczenia wraz z jego funkcją.

Z nazwami pomieszczeń na tabliczkach można spotkać się w szpitalach, hotelach, urzędach, kancelariach, salonach kosmetycznych, kinach, i tym podobnych miejscach. Na tabliczce może być na przykład napisane: kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, toaleta, pokój zabiegowy, izba przyjęć, czy też może być umieszczona nazwa firmy z numerem telefonu i logo.

Oprócz umieszczenia na nich nazwy pomieszczenia, stosuje się je również do oznaczania nazwisk, co sprawdza się na przykład w biurach zarządu firm (prezes, dyrektor, manager), a także w gabinetach lekarskich czy szpitalach (ordynator, lekarz).

Na tabliczce może być wygrawerowany nie tylko napis, ale i piktogram. Piktogramy mają zastosowanie na przykład do oznaczania toalet czy wejść dla osób niepełnosprawnych.