Jest 17 produktów.

Medale z pleksi

Jednym z obszarów naszej działalności jest także tworzenie medali z pleksi, które produkowane są z różnego rodzaju materiałów. Oferujemy zarówno medale sportowe, medale dla dzieci, jak i inne medale okolicznościowe, w zależności od Twoich aktualnych potrzeb. Produkujemy je wykorzystując najnowocześniejsze technologie, dające ogromne możliwości, w tym również uzyskanie efektu trójwymiarowego. Bardzo chętnie stworzymy dla Ciebie medal w każdym kolorze oraz kształcie, z dowolnym logotypem, elementem graficznym lub tez dedykacją. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno kilka medali, jak i ilości hurtowe – na duże imprezy masowe, np. dla biegaczy.

medale z pleksi
Wyświetla 1 - 17 z 17 produktów

Szeroka oferta medali z pleksi

Wszystkie nasze medale z pleksi mogą być jednokolorowe, wielokolorowe, okrągłe lub też w nietypowym kształcie. Od lat przygotowujemy dla swoich klientów medale niemalże na każdą okazję – imprezę firmową, okolicznościową, kulturalną, zawody sportowe i nie tylko. Zamawiając je za pośrednictwem naszej internetowej strony otrzymujesz pewność niepowtarzalnego projektu, wysokiej precyzji podczas tworzenia medali, jak również możliwie jak najszybciej realizacji każdego zamówienia.

Co jeszcze warto wiedzieć o naszych medalach z pleksi?

Każdorazowo staramy się wykraczać poza ogólnie przyjęte schematy, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć niepowtarzalne i przyciągające spojrzenia medale z pleksi. Bawimy się zarówno kolorem, formą, jak i kształtem, dzięki czemu nasi klienci otrzymują oryginalny produkt wyróżniający się na tle innych. Wykonujemy medale jednostronne, jak i dwustronne z możliwością grawerowania. Dzięki tak szerokiej ofercie, jesteśmy przekonani, że każda osoba odwiedzająca nasz sklep znajdzie medal w 100% dopasowany do swoich potrzeb.

Medale z pleksi – wyróżnia nas szybki czas realizacji każdego zamówienia

Zdajemy sobie sprawę z tego, że organizacja każdej imprezy, niezależnie od jej charakteru, jest czasochłonnym i skomplikowanym przedsięwzięciem logistycznym. Przez ogrom pracy czasami zdarza się zapomnieć o niektórych rzeczach, takich jak zakup medali. Jeżeli więc poszukujesz nagród dla uczestników organizowanego wydarzenia, możemy zagwarantować, że zrobimy wszystko, by zamówione przez Ciebie produkty dotarły w jak najkrótszym czasie. Szybkość jest cechą, która wyróżnia nas na tle konkurencji, dlatego też coraz więcej osób decyduje się nabyć medale właśnie u nas.

Naszą pasją jest produkcja medali oraz innych odlewów, którą nieustannie staramy się rozwijać, by móc zaproponować Tobie coraz to lepsze rozwiązania. Jako producent wysokiej jakości medali nigdy nie spoczywamy na laurach, wprowadzając różnego rodzaju innowacje, dzięki którym nasze usługi docenia coraz większa liczba zadowolonych klientów. Liczne rekomendacje zawdzięczamy przede wszystkim indywidualnemu podejściu do każdego klienta, szybkiej realizacji każdego zamówienia oraz dbałości o najmniejsze nawet detale podczas produkcji wszystkich naszych medali. Jeżeli zainteresowała Cię nasza propozycja – zapraszamy do kontaktu!

Akceptuję Site use cookies