Numerki do przymierzalni

Jest 2 produktów.
Wyświetla 1 - 2 z 2 produktów

W wielu miejscach przydają się drobne akcesoria, które umożliwiają lepszą organizację pracy oraz przyjmowanie klientów. W sklepowych przymierzalniach lub w szatniach niezwykle użyteczne są tabliczki z numerkami, które ułatwiają pracownikom kontrolę nad ilością klientów lub ubrań. W naszej ofercie są one dostępne - wykonane z drewna w kilku dostępnych odcieniach (sklejki) lub plexi kolorowej w wielu wariantach kolorystycznych do wyboru. Są to precyzyjnie wycięte elementy, które wyglądają estetycznie i są poręczne, a także trwałe - nie zniszczą się, kiedy zostaną upuszczone na ziemię. Otwory umieszczone w nich mogą być o średnicy ustalonej wcześniej z klientem.

Na numerki do przymierzalni możemy nanieść nie tylko cyfrę, ale i logo firmy. Korzystamy z grawerowania laserowego, co pozwala dokładnie odtworzyć wybrany wzór. Jest on trwały i odporny na ścieranie, więc jego jakość i estetyka nie ulegną pogorszeniu przy codziennym użytkowaniu. Zapoznaj się z dostępnymi wymiarami oraz kolorami zawieszek i skontaktuj się nami, aby stworzyć idealny projekt!

Informacje

Ostatnie wpisy

Odwiedź bloga

Akceptuję

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności