Jest 4 produktów.

Medale sportowe na zamówienie - grawerowany medal okolicznościowy dla dzieci

Zajmujemy się również tworzeniem medali na zamówienie, które produkowane są z różnego rodzaju materiałów. Oferujemy zarówno medale sportowe, dla dzieci, jak i grawerowany medal okolicznościowy, w zależności od Twoich aktualnych potrzeb. Produkujemy je wykorzystując najnowocześniejsze technologie, dające ogromne możliwości, w tym również uzyskanie efektu trójwymiarowego. Bardzo chętnie stworzymy dla Ciebie medal w każdym kolorze oraz kształcie, z dowolnym logotypem, elementem graficznym lub tez dedykacją. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno kilka medali, jak i ilości hurtowe.

medale sportowe
Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów

medal sportowy

Medale na zamówienie – medale sportowe i nie tylko

Wszystkie nasze medale na zamówienie UV, w tym model sportowy, mogą być jednokolorowe, wielokolorowe, okrągłe lub też w nietypowym kształcie. Od lat przygotowujemy dla swoich klientów medale niemalże na każdą okazję – imprezę firmową, okolicznościową, kulturalną, zawody sportowe i nie tylko. Zamawiając je za pośrednictwem naszej internetowej strony otrzymujesz pewność niepowtarzalnego projektu, wysokiej precyzji podczas tworzenia medali, jak również możliwie jak najszybciej realizacji każdego zamówienia.

Medal dla dzieci i medal okolicznościowy – niepowtarzalne projekty

Od samego początku naszej działalności staramy się wykraczać poza ogólnie przyjęte schematy, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć niepowtarzalne i przyciągające spojrzenia medale sportowe. Bawimy się zarówno kolorem, formą, jak i kształtem, dzięki czemu nasi klienci otrzymują oryginalny produkt wyróżniający się na tle innych. Wykonujemy modele zarówno jednostronne, jak i dwustronne z możliwością grawerowania lub wykonania nadruku UV. Dzięki tak szerokiej ofercie, jesteśmy przekonani, że każda osoba odwiedzająca nasz sklep znajdzie tu coś dla siebie.

Medal grawerowany – naszym atutem jest szybki czas realizacji zamówienia

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że organizacja każdej imprezy, niezależnie od jej charakteru, jest czasochłonnym i skomplikowanym przedsięwzięciem logistycznym. Przez ogrom pracy czasami zdarza się zapomnieć o niektórych rzeczach, takich jak zakup medali. Jeżeli poszukujesz nagród dla uczestników organizowanego wydarzenia, np. dla dzieci, nauczycieli, dziadków czy sportowców to możemy zagwarantować, że zrobimy wszystko, by zamówione przez Ciebie medale grawerowane dotarły w jak najkrótszym czasie. Szybkość jest cechą, która wyróżnia nas na tle konkurencji.

Medal grawerowany na każdą okazję

Produkcja medali grawerowanych okolicznościowych, również w technice z nadrukiem UV oraz innych odlewów to nasza pasja, którą nieustannie staramy się rozwijać, by móc zaproponować Tobie coraz to lepsze rozwiązania. Jako doświadczony producent nigdy nie spoczywamy na laurach, wprowadzając różnego rodzaju innowacje, dzięki którym nasze usługi docenia coraz większa liczba zadowolonych klientów. Liczne rekomendacje zawdzięczamy przede wszystkim indywidualnemu podejściu do każdego klienta, szybkiej realizacji każdego zamówienia oraz dbałości o najmniejsze nawet detale podczas produkcji wszystkich naszych medali. Jeżeli zainteresowała Cię nasza propozycja – zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

medale na zamówienie

Akceptuję Site use cookies