Piktogramy

Piktogramy informacyjne

Jest 11 produktów.
Wyświetla 1 - 11 z 11 produktów

Wykonujemy tabliczki informacyjne umieszczane w lokalach usługowych, obiektach użyteczności publicznej i innych miejscach. Piktogramy są powszechnie wykorzystywane do oznaczania toalet dla kobiet, mężczyzn, matek z dziećmi i osób niepełnosprawnych, a także stref, w których można korzystać z Wi-Fi, miejsc objętych zakazem palenia i nie tylko. Wykonywane są z solidnego laminatu w wybranym wariancie kolorystycznym, dzięki czemu można je dobrać do koloru ścian, drzwi lub wystroju obiektu, aby spójnie komponowały się z otoczeniem. 

Takie tabliczki występują w ofercie Grawicom w różnych wariantach, odcieniach, a także kształtach. W zależności od preferowanego sposobu montażu można je przykleić na wybraną powierzchnię lub uwzględnić w zamówieniu prośbę o otwory umożliwiające przymocowanie z użyciem wkrętów. Umieszczono na nich proste i czytelne grafiki, dzięki czemu można z ich użyciem odpowiednio oznaczyć pomieszczenia i strefy w dowolnym obiekcie. Zachęcamy więc do zapoznania się z wyborem grawerowanych piktogramów w tej kategorii.

Informacje

Ostatnie wpisy

Odwiedź bloga

Akceptuję

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności