Urna, skarbonka, skrzynka z plexi białej 20x20x25cm z nadrukiem Powiększ

Urna, skrzynka 20x20x25cm z plexi mlecznej z nadrukiem UV

URB016

Nowy

Skrzynka z kolorowym nadrukiem UV, wymiar 20 x 20 x 25 cm, wykonana z plexi mlecznej o grubości 3 mm, zamykana na kluczyk, przeznaczona do zbiórki pieniędzy na cele charytatywne, do ankiet czy głosowania. 

Więcej szczegółów

112,00 zł

URNA / SKARBONKA / SKRZYNKA / PUSZKA Z  PLEXI 

Wymiary: 20 cm x 20 cm x 25 cm

Wymiary otworu pokrywy: 12 cm x 0,5 cm

Skrzynki wykonane z białej plexi można wykorzystać jako skarbonki do zbiórki pieniędzy na dobroczynne cele czy do przeprowadzania ankiet. Idealnie sprawdzą się również jako urny do głosowania podczas wyborów oraz różnego rodzaju konkursów i losowań. 

Nadruk na skrzynce wykonany jest innowacyjną technologią druku UV, dzięki czemu jest bardzo estetyczny, wysokiej jakości, a kolory idealnie odwzorowane. Ponadto druk jest trwały oraz odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, takie jak zarysowania, ścieranie grafiki czy szkodliwe działanie czynników atmosferycznych (wilgoć, wodę, słońce).

Pokrywa zamocowana jest na dwóch bezbarwnych zawiasach z plexi, posiada otwór oraz wyposażona jest w zamek z dwoma kluczykami, co gwarantuje dyskrecję oraz bezpieczeństwo.

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji dotyczących nadruku (logo, grafika, tekst itp.). Logo i inne znaki graficzne prosimy przesyłać w formie wektorowej (CDR, PDF, AI lub dobrej jakości JPG).

Termin wykonania wynosi zwykle około 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. W przypadku zamówienia powyżej 30 sztuk, czas realizacji wydłuża się i ustalany jest indywidualnie.

Akceptuję Site use cookies