Medal plexi mleczna z nadrukiem UV 6x6,5cm grubość 3mm Powiększ

Medal plexi mleczna z nadrukiem UV 6x6,5cm grubość 3mm

MP003

Nowy

Medal o wymiarze 6 x 6,5 cm wykonany z wysokiej jakości plexi mlecznej o grubości 3 mm, zawiera jednostronny kolorowy nadruk wykonany nowoczesną technologią druku UV. 

Więcej szczegółów

6,40 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 50

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
201 0,30 zł Do 60,30 zł
501 0,65 zł Do 325,65 zł

MEDAL OKOLICZNOŚCIOWY z nadrukiem UV

Grubość: 3 mm

Wymiar: 6 cm x 6,5 cm

Nadruk: jednostronny

Medale wykonane z plexi mlecznej mogą stanowić wspaniałą pamiątkę uczestnictwa w różnego rodzaju imprezach sportowych, jubileuszach oraz innych wydarzeniach.

Medale są precyzyjnie wycinane techniką laserową, zaś umieszczona na nich grafika wykonana jest innowacyjną technologią druku UV. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością, estetyką i świetnym odwzorowaniem kolorów. Ponadto nadruk jest trwały i odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, takie jak zarysowania, ścieranie grafiki czy szkodliwe działanie czynników atmosferycznych (wilgoć, wodę, słońce).

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji dotyczących nadruku (tekst, grafika, logo, nazwa imprezy, dedykacja itp.). W celu sprawnego wykonania projektu logo i inne znaki graficzne prosimy przesyłać w formie wektorowej (CDR, PDF, AI lub dobrej jakości JPG). Po otrzymaniu informacji wysyłamy do Państwa propozycję projektu i dopiero po jego akceptacji realizujemy zamówienie.

Podana kwota stanowi cenę brutto jednej sztuki wraz z jednostronnym nadrukiem. 

Akceptuję Site use cookies