Medal plexi z nadukiem UV, 8x8cm, grubość 4mm, ze wstążką Powiększ

Medal plexi z nadukiem UV, 8x8cm, grubość 4mm, ze wstążką

MPW001

Nowy

Medal o średnicy 8 cm wykonany z wysokiej jakości przeźroczystego akrylu o grubości 4 mm, zawiera jednostronny kolorowy nadruk wykonany nowoczesną technologią druku UV. Do medalu dołączona jest wstążka.  

Więcej szczegółów

8,49 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 50

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
201 0,45 zł Do 90,45 zł
501 0,85 zł Do 425,85 zł

MEDAL OKOLICZNOŚCIOWY Z NADRUKIEM UV I WSTĄŻKĄ

Grubość: 4 mm

Średnica: 8 cm

Nadruk: jednostronny

Wstążka: kolor dowolny

Medale wykonane z wysokiej jakości akrylu przeźroczystego mogą stanowić wspaniałą pamiątkę uczestnictwa w różnego rodzaju wydarzeniach nie tylko sportowych, ale i jubileuszach oraz innych imprezach okolicznościowych.

Medale są precyzyjnie wycinane techniką laserową, zaś umieszczona na nich grafika wykonana jest innowacyjną technologią druku UV. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością, estetyką i świetnym odwzorowaniem kolorów. Ponadto nadruk jest trwały i odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, takie jak zarysowania, ścieranie grafiki czy szkodliwe działanie czynników atmosferycznych (wilgoć, wodę, słońce).

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji dotyczących nadruku (tekst, grafika, logo, nazwa imprezy, dedykacja itp.). W celu sprawnego wykonania projektu logo i inne znaki graficzne prosimy przesyłać w formie wektorowej (CDR, PDF, AI lub dobrej jakości JPG). Po otrzymaniu informacji wysyłamy do Państwa propozycję projektu i dopiero po jego akceptacji realizujemy zamówienie.

Podana kwota stanowi cenę brutto jednej sztuki wraz z jednostronnym nadrukiem oraz wstążką dowolnego koloru. 

Akceptuję Site use cookies