Etykiety tabliczki na kable z laminatu 15x60mm Powiększ

Oznaczenia na kable z laminatu 45x80mm

TK03

Nowy

Tabliczki są z laminatu grawerskiego o grubości 1,6mm, precyzyjnie wycinane i grawerowane laserowo, co zapewnia im czytelność oraz wytrzymałość (napisy nigdy się nie wytrą).

Więcej szczegółów

4,69 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 20

ETYKIETY NA KABLE

Tabliczki / etykiety przeznaczone są do znakowania kabli i przewodów elektrycznych.

Wykonane są z laminatu grawerskiego, precyzyjnie wycinane i grawerowane laserowo, co zapewnia im czytelność oraz wytrzymałość (napisy nigdy się nie wytrą).

Mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz, ponieważ charakteryzują się wysokim stopniem odporności na czynniki zewnętrzne i warunki atmosferyczne.

Na tabliczkach grawerujemy jednostronnie dowolnie wskazane informacje. Tabliczka może mieć dowolnie wskazany kolor według załączonego wzornika, minimalna ilość zamówienia jednego koloru 20szt.

Rozmiar tabliczki: 45x80 mm

Grubość: 1,6 mm

Wielkość otworu: 4 x 8 mm (możemy dopasować indywidualnie)

Akceptuję

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności