Dyplom okolicznościowy na drewnianym podkładzie - format A4 pion Powiększ

Dyplom okolicznościowy format A4 na drewnianym podkładzie - pion

Nowy

Dyplom w formacie A4, wykonany innowacyjną technologią druku UV na laminacie grawerskim, umieszczony na podkładce z prawdziwego lakierowanego drewna bukowego.

Więcej szczegółów

125,00 zł

DYPLOM NA PODKŁADZIE DREWNIANYM

Dyplom wykonany innowacyjną technologią druku UV na laminacie grawerskim, umieszczony na podkładce z prawdziwego lakierowanego drewna bukowego.

  • Wymiary laminatu: 210 mm x 297 mm (format A4)

  • Wymiary drewnianej podkładki:  230 mm x 315 mm

Oferowany przez nas druk UV wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością, świetnym odwzorowaniem kolorów i estetyką. Ponadto druk jest trwały oraz odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, takie jak zarysowania, ścieranie grafiki czy szkodliwe działanie czynników atmosferycznych (wilgoć, wodę, słońce).

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji (tekst, symbol, logo itp.) do umieszczenia na dyplomie okolicznościowym. W celu sprawnego wykonania projektu logo i inne znaki graficzne prosimy przesyłać w formie wektorowej (CDR, PDF, AI lub dobrej jakości JPG). Po otrzymaniu informacji wysyłamy do Państwa propozycję projektu i dopiero po jego akceptacji realizujemy zamówienie.

Akceptuję

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności