Identyfikator personalny z okienkiem na magnes 70x38mm, grubość 4mm Powiększ

Identyfikator personalny na magnes 60x40mm, grubość 1,6mm

Nowy

Identyfikator imienny o wymiarach 60 x 40 mm, wykonany z laminatu grawerskiego, precyzyjnie wycinany i grawerowany laserowo. Posiada zapinkę na magnes.

Więcej szczegółów

16,50 zł

IDENTYFIKATOR PERSONALNY NA MAGNES 

WYMIAR identyfikatora: 60 mm x 40 mm

GRUBOŚĆ identyfikatora: 1,6 mm

Identyfikatory są wycinane i grawerowane laserem, co zapewnia wyjątkowo elegancki wygląd i profesjonalizm, a napisy mają charakter trwały i nie ulegają ścieraniu.

Wykonane są z ozdobnego laminatu o grubości 1,6 mm.

Na identyfikatorze grawerujemy dowolny tekst, grafikę, logo firmy.

Identyfikatory wyposażone są w magnesy, które łatwo zapiąć, a ich dodatkową zaletą jest to, że nie niszczą ubrań.  

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji jakie mają być umieszczone na identyfikatorze. Logo i inne znaki graficzne prosimy przesyłać w formie wektorowej (CDR, PDF, AI lub dobrej jakości JPG). Po otrzymaniu informacji wysyłamy do Państwa propozycję projektu i dopiero po jego akceptacji realizujemy zamówienie.

Akceptuję

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności