Od dibondu, przez kolorową plexi, po laminaty grawerskie – jest wiele materiałów, z których można stworzyć tanie i solidne breloki do kluczy oraz numerki do szatni. Te akcesoria możesz zamówić w Grawicom, wykonane z wymienionych materiałów. Dla kogo szczególnie je polecamy i dlaczego? Odpowiedź poznasz niżej!

Zastosowania breloków do kluczy i numerków do szatni

Wbrew pozorom, są to funkcjonalne akcesoria. Niewielkie, ale można wykorzystać je na różne sposoby. Po pierwsze, oczywiście pełnią funkcję praktyczną spełniając swoje właściwe przeznaczenie. Breloki służą do tego, by oznaczyć klucze oraz zapobiec ich zagubieniu, a numerki służą do oznaczania oddawanych kurtek w szatniach po to, by łatwo mogły wrócić do swojego właściciela.

Innym zastosowaniem tych akcesoriów może być oczywiście nadanie im funkcji materiałów/gadżetów reklamowych. Brelok do kluczy z grawerowanym logo firmy (a często również i numerem telefonu czy adresem strony internetowej) to przydatny gadżet, który można wręczać potencjalnym oraz stałym klientom firmy. Dzięki temu marka stanie się bardziej rozpowszechniona i rozpoznawalna wśród szerszego grona osób. Ponadto, podarowanie drobiazgu klientowi jest przyjaznym gestem i pomaga budować pozytywną relację.

Numerki do szatni natomiast są elementem wyposażenia niejednego lokalu restauracyjnego, hoteli, pensjonatów, sal konferencyjnych, teatrów, kin, i tym podobnych miejsc użytku publicznego. Oprócz praktycznej funkcji mogą pełnić też funkcję dekoracyjną. W Grawicom wykonujemy numerki poprzez grawerunek na laminacie dostępnym w kilku kolorach. Dzięki temu można dopasować je do aranżacji wnętrza i tym samym ją urozmaicić, uzupełnić i wzbogacić.

Tanie i solidne – czy to można połączyć?

Oczywiście, że tak! Materiały, z których wykonywane są breloki do kluczy i numerki szatniowe są stosunkowo niedrogie, ale równocześnie wytrzymałe. Są to: dibond, plexi, laminat grawerski. Nie brudzą się, nie zmieniają koloru, nie mogą się stłuc ani nie rdzewieję. Co więcej, zaletą plexi, dibondu czy laminatu jest też to, że możemy precyzyjnie wycinać z nich kształty techniką laserową. Klient otrzymuje estetyczny produkt w dobrej cenie, który posłuży przez długi czas, nawet jeśli będzie przechodził przez wiele par rąk każdego dnia.