Jeden z najważniejszych dni w życiu

Organizując uroczystość ślubną oraz wesele z pewnością zależy Ci na zadbaniu o każdy szczegół. Istotne jest nie tylko zrobienie dobrego wrażenia na zaproszonych gościach, ale również przekształcenie tego dnia w Wasze święto, w którym będziecie czuć się wyjątkowo! Członkowie rodziny i najbliżsi przyjaciele towarzyszący Wam w tym dniu również odgrywają ważną rolę zapewniając wsparcie i pomoc. Świadkowie natomiast nie tylko podpisują akt ślubu, ale razem z Wami zajmują się kontrolowaniem, czy wszystko w porządku podczas trwania wesela. Rodzice pary młodej również pełnią szczególną rolę - to oni bowiem robią wszystko, aby ich dzieci przeżyły niezwykły dzień. Warto więc uhonorować ich w odpowiedni sposób, a zazwyczaj robi się to poprzez podarowanie prezentu.

Przemyślany prezent dla świadków i rodziców pary młodej

Nie ograniczaj się do wręczania jednie bukietu kwiatów i słodyczy - zdecyduj się na podarunek, który będzie bardziej przemyślany i stanie się piękną pamiątką. Doskonałym pomysłem na stworzenie spersonalizowanego, godnego zapamiętania prezentu jest wybór czegoś grawerowanego. Grawer jest tworzeniem trwałych wzorów w przedmiotach, na przykład napisów - za jego pomocą możemy umieścić na wybranej rzeczy na przykład datę Waszego ślubu.

Nasze propozycje

W ofercie sklep GrawiCom dostępne są nie tylko artykuły reklamowe, ale również cała gama gadżetów na każdą okazję. Z pewnością wybierzesz tutaj doskonały dodatek do prezentu, jaki z dumą i wdzięcznością podarujesz świadkom i rodzicom. Proponujemy na przykład oryginalne magnesy z na lodówkę z wybranym przez Ciebie wzorem i napisem, które umieszczone w domu zawsze będą przypominać gościom weselnym o wspaniałym dniu, jakim będzie Wasz ślub. Szczególnie polecamy te wykonane z drewna, które nawiązują do modnego obecnie stylu boho i rustykalnego. Stały się absolutnym hitem na wielu weselach, ponieważ style te nieustannie wiodą prym na wielu uroczystościach tworząc niepowtarzalny klimat. Drewniane dodatki, dekoracje i gadżety bardzo przypadają do gustu zarówno młodym parom, jak i gościom weselnym.

Pięknym prezentem - wyróżnieniem zarówno dla świadków, jak i rodziców może być też grawerowana statuetka z wypisanym podziękowaniem. Będzie służyła nie tylko za pamiątkę, ale i gustowną dekorację w domu. W naszym asortymencie dostępne są wersje wykonane z plexi lub z drewna. Wykonamy również grawer na innych, wybranych przez Ciebie przedmiotach. Gwarantujemy, że napis, jaki znajdzie się na prezencie dla świadka czy rodzica będzie wykonany perfekcyjnie w każdym calu i doda przedmiotowi uroku.