Nieodłączną częścią wydarzeń sportowych jest nagradzanie uczestników - każdy się z tym zgodzi. W końcu walczą o to, aby być zwycięzcami i znaleźć się na podium, więc należy im się nagroda! Wyróżnieniem jest nie tylko przyznanie pierwszego, drugiego czy trzeciego miejsca, ale też otrzymanie medalu lub statuetki. Są to idealne nagrody na wydarzenia sportowe i okolicznościowe, na przykład imprezy firmowe, jubileusze, konkursy. Od wieków symbolizują zwycięstwo; na przykład uczestnicy Igrzysk Olimpijskich nie wyobrażają sobie tego wspaniałego sportowego “święta” o wiekowej tradycji bez imponujących złotych medali.

Oferta Grawicom dla organizatorów wydarzeń sportowych i nie tylko

Przygotowaliśmy świetną ofertę produktów-nagród, w której znajdziesz medal lub statuetkę w dobrej cenie. Dzięki naszemu grawerowaniu możesz mieć na nich dowolny napis lub grafikę - również w kolorze. Wykonamy na zamówienie zarówno pojedyncze sztuki, jak i ilości hurtowe. Nagrodę możemy wykonać z wytrzymałej plexi lub z drewna. Plexi jest świetną alternatywą dla ciężkich metalowych figurek statuetkowych, a ponadto możemy z niej stworzyć rozmaite kształty. Dzięki zastosowaniu techniki laserowej wycinamy wzory z tego materiału bardzo precyzyjnie i dokładnie według stworzonego projektu. Drewniane medale natomiast wykonujemy ze sklejki w naturalnym kolorze i dołączamy do nich elegancką wstążkę.

Dlaczego warto wybrać drewniany medal lub statuetkę z plexi?

To korzystne cenowo rozwiązanie, a ponadto Grawicom oferuje staranne wykonanie; doskonale wycięte kształty i nie tylko. Na nasze produkty nanoszony jest tekst lub obraz poprzez druk UV, co zapewnia odpowiednią ostrość obrazu i nasycenie kolorów. Jeśli chodzi o produkty z drewna, to jest to nowoczesne spojrzenie na nagrodę: w bardziej ekologicznym i stylowym ujęciu niż tradycyjny metal lub złoto. Jeśli chcesz wyróżnić uczestników imprezy sportowej czy laureatów konkursu w oryginalny sposób, wybierz nasze produkty: dobrze wykonane, estetyczne, korzystne cenowo i niecodzienne.