Będąc właścicielem firmy z pewnością masz świadomość, jak istotne jest chwalenie pracowników i docenianie ich wysiłków. Dzięki temu nie skupiają się na drobnych porażkach czy codziennych trudnościach pokonywanych podczas wykonywania obowiązków, tylko na dążeniu do osiąganiu coraz to lepszych celów. Doceniając ich pracę motywujesz ich do dalszego działania, a co więcej polepszasz również koleżeńskie relacje. Jednym ze sposobów na dostrzeżenie starań pracownika i jego osiągnięć jest wyróżnienie go w postaci podarowania ciekawego prezentu. Drobny upominek może być naprawdę pięknym gestem! Dzięki temu artykułowi poznasz kilka pomysłów na grawerowane podarunki dla pracownika, które na pewno się sprawdzą.

Jaki podarunek? Dlaczego warto wybrać grawer?

Ponieważ relacja z pracownikiem powinna odbywać się wyłącznie na profesjonalnej płaszczyźnie, najlepiej wybrać prezenty, który będzie praktyczny, ale niezbyt osobisty. Powinno to być coś uniwersalnego, z czego skorzysta zarówno starsza, jak i młodsza osoba, czy to kobieta, czy mężczyzna. Polecamy więc dyplomy, statuetki bądź drobne, funkcjonalne gadżety. Świetnie sprawdzą się z grawerem, który podkreśli indywidualny charakter nagrody i pozwoli poczuć się pracownikowi naprawdę docenionym. Wygrawerowane logo firmy na przedmiocie będzie przypominało o rodzaju wyróżnienia i dobrej relacji z firmą. Natomiast personalizowana wiadomość sprawi, że każdy z obdarowanych pracowników z pewnością poczuje, że jest postrzegany jako wyjątkowa osoba, która nadaje przedsiębiorstwu większej wartości.

Grawerowanie jest popularną techniką znakowania przedmiotów ze względu na dokładność nanoszonego na powierzchnię wzoru oraz dużą trwałość - właśnie dzięki temu sprawdza się na różnego rodzaju pamiątkach.

Dyplom dla pracownika

Jest to niewątpliwie jeden z najczęściej wybieranych podarunków dla pracowników, który wręcza się w ramach wyróżnienia. Może to być na przykład nagroda za najwyższy poziom sprzedaży produktu w firmie czy doskonale wykonaną usługę. Wybór dyplomu z pewnością będzie trafiony, a trwale ozdobiony grawerem stanie się oryginalnym prezentem. Podobną funkcję spełnią medale – z metalu lub w nietuzinkowym wariancie z drewna. Możliwe jest wykonanie grawerowania również w drewnie, do czego zachęcamy! Jeśli zlecisz wykonanie cięcia napisów laserem na drewnianej tabliczce, również może służyć ona za dyplom w niebanalnym wydaniu.

Inne rodzaje podarunków

Każdemu pracownikowi czy partnerowi biznesowemu z pewnością przydadzą się takie gadżety, jak solidne długopisy lub pióro, stojak na wizytówki, wyjątkowy kubek czy też ciekawy brelok. Na wszystkich tych przedmiotach możliwe jest wykonanie grawerowanego wzoru według Twojego oryginalnego projektu. Możesz przekazać firmie takiej jak GrawiCom projekt, który zostanie dostosowany do wybranego przedmiotu. Podarunek stanie się dzięki temu nie tylko bardziej atrakcyjny wizualnie, ale i będzie mógł służyć za medium do przekazania jakiejś wiadomości, na przykład motywującego hasła, wspólnego wspomnienia czy zwyczajnych gratulacji od serca. Polecamy również przekazanie pracownikowi szklanej statuetki w ramach podarunku - będzie to piękna nagroda, która dumnie zagości na półce przypominając o sukcesach zawodowych.

Poznałeś już przykładowe propozycje uniwersalnych podarunków dla pracowników czy też partnerów biznesowych, które na pewno zdadzą egzamin niezależnie od konkretnej okazji. Gwarantujemy, że dobrze przemyślane podarunki w formie gadżetów z wygrawerowanym logo firmy czy wybraną wiadomością to niezwykle gustowny i trafiony upominek. Będzie stanowił świetną pamiątkę gotową przetrwać wiele lat.