Tabliczka firmowa z PCV 3 mm z nadrukiem UV - format A4 Powiększ

Tabliczka firmowa- format A4 z PCV 3 mm z nadrukiem UV

TF009

Nowy

Tabliczka firmowa formatu A4 wykonana innowacyjną metodą druku UV na wysokiej jakości płycie PCV o grubości 3 mm. 

Więcej szczegółów

37,90 zł

TABLICZKA FIRMOWA - INFORMACYJNA Z NADRUKIEM UV NA PCV - format A4

Tablice PCV z trwałym nadrukiem UV sprawdzą się jako firmowe szyldy zewnętrzne i wewnętrzne, tabliczki informacyjne i promocyjne, systemy wizualizacji, a także obrazy i różnego rodzaju dekoracje.

  • Grubość: 3 mm

  • Wymiar: 297 mm x 210 mm

  • Nadruk: jednostronny

Nadruk wykonany innowacyjną technologią druku UV jest bardzo estetyczny, wysokiej jakości, a kolory idealnie odwzorowane. Ponadto druk jest trwały oraz odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, takie jak zarysowania, ścieranie grafiki czy szkodliwe działanie czynników atmosferycznych (wilgoć, wodę, słońce).

Tabliczka posiada na odwrocie warstwę klejącą umożliwiającą szybkie i łatwe zamocowanie jej na drzwiach lub na innej gładkiej powierzchni.

Na płytach drukujemy dowolną grafikę, logo, napis itp. Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji, jakie mają być umieszczone na tabliczce. Przygotowując projekt należy uwzględnić dodatkowe spady po 1 mm z każdej strony. Wszystkie elementy graficzne i napisy powinny być naniesione w postaci krzywych (CDR, PDF, AI, ewentualnie dobrej jakości JPG), kolorystyka nadana wg palety CMYK.

Po otrzymaniu informacji wysyłamy do Państwa propozycję projektu i dopiero po jego akceptacji realizujemy zamówienie. Termin wykonania wynosi zwykle od 2 do 7 dni roboczych, w zależności od ilości i rodzaju zamówień.

Akceptuję Site use cookies