Nowy Tabliczka firmowa 40x10 cm z nadrukiem UV, sklejka 5 mm Powiększ

Tabliczka firmowa 40x10 cm z nadrukiem UV, sklejka 5 mm

TF039

Nowy

Tabliczka w rozmiarze 40x10 cm wykonana innowacyjną metodą druku UV na sklejce o grubości 5 mm. 

Więcej szczegółów

58,00 zł

TABLICZKA 40x10 CM Z NADRUKIEM UV, SKLEJKA 5 MM 

Tablice PCV z trwałym nadrukiem UV sprawdzą się jako firmowe szyldy zewnętrzne i wewnętrzne, tabliczki informacyjne i promocyjne, systemy wizualizacji, a także obrazy i różnego rodzaju dekoracje.

  • Grubość: 5 mm

  • Wymiar: 400 mm x 100 mm

  • Nadruk: jednostronny

Nadruk wykonany innowacyjną technologią druku UV jest bardzo estetyczny, wysokiej jakości, a kolory idealnie odwzorowane. Ponadto druk jest trwały oraz odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, takie jak zarysowania, ścieranie grafiki czy szkodliwe działanie czynników atmosferycznych (wilgoć, wodę, słońce).

Uwaga! Oferta nie obejmuje zadruku tła.

Na sklejce drukujemy dowolną grafikę, logo, napis itp. Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji, jakie mają być umieszczone na tabliczce. Przygotowując projekt należy uwzględnić dodatkowe spady po 1 mm z każdej strony. Wszystkie elementy graficzne i napisy powinny być naniesione w postaci krzywych (CDR, PDF, AI, ewentualnie dobrej jakości JPG), kolorystyka nadana wg palety CMYK.

Po otrzymaniu informacji wysyłamy do Państwa propozycję projektu i dopiero po jego akceptacji realizujemy zamówienie. Termin wykonania wynosi zwykle od 2 do 7 dni roboczych, w zależności od ilości i rodzaju zamówień.

Akceptuję Site use cookies