Tabliczka informacyjna na drzwi z laminatu z nadrukiem UV 10x25cm grubość 1,6mm Powiększ

Tabliczka informacyjna 10x25cm z nadrukiem UV na drzwi z laminatu grubość 1,6mm

Nowy

Elegancka tabliczka informacyjna o wymiarze 10 x 25 cm, wykonana z ozdobnego laminatu grawerskiego o grubości 1,6 mm, z jednostronnym kolorowym nadrukiem UV.

Więcej szczegółów

41,00 zł

TABLICZKA INFORMACYJNA NA DRZWI

Wymiar: 10 x 25 cm

Grubość: 1,6 mm

Nadruk: jednostronny 

Tabliczki informacyjne wykonane z wysokiej jakości ozdobnego laminatu grawerskiego służą przede wszystkim do oznakowania pomieszczeń lub przekazu krótkich komunikatów. 

Tabliczka wykonana jest metodą druku UV na precyzyjnie wyciętym laserowo laminacie grawerskim. Nasze produkty wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością, estetyką, kolory nadruków są świetnie odwzorowane. Tabliczki są trwałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, takie jak zarysowania, ścieranie grafiki czy szkodliwe działanie czynników atmosferycznych (wilgoć, wodę, słońce).

Uwaga! Oferta nie obejmuje zadruku tła.

Tabliczka posiada na odwrocie warstwę klejącą umożliwiającą szybkie i łatwe zamocowanie jej na drzwiach lub na innej gładkiej powierzchni.

Na tabliczkach drukujemy dowolny napis, logo, grafikę itp. Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji, jakie mają być umieszczone na tabliczce. Logo i inne znaki graficzne prosimy przesyłać w formie wektorowej (CDR, PDF, AI, ewentualnie dobrej jakości JPG).

Po otrzymaniu informacji wysyłamy do Państwa propozycję projektu i dopiero po jego akceptacji realizujemy zamówienie. Termin wykonania wynosi zwykle od 2 do 7 dni roboczych, w zależności od ilości i rodzaju zamówień.

Akceptuję

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności