Tabliczka firmowa informacyjna 35x20cm z nadrukiem UV , grubość 1,6mm Powiększ

Tabliczka firmowa informacyjna 35x20cm z nadrukiem UV , grubość 1,6mm

Nowy

Tabliczka firmowa w wymiarze 35 x 20 cm wykonana z wysokiej jakości laminatu grawerskiego z kolorowym nadrukiem UV. 

Więcej szczegółów

96,00 zł

TABLICZKA INFORMACYJNA

  • Wymiar laminatu: 350 mm x 200 mm

  • Grubość tabliczki: 1,6 mm

  • Nadruk: jednostronny

Tabliczki wykonane z wysokiej jakości ozdobnego laminatu grawerskiego z kolorowym nadrukiem UV służą przede wszystkim jako szyldy firmowe. 

Nasze produkty wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością, estetyką, kolory nadruków są świetnie odwzorowane. Tabliczki są trwałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, takie jak zarysowania, ścieranie grafiki czy szkodliwe działanie czynników atmosferycznych (wilgoć, wodę, słońce), dlatego mogą zostać powieszone zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Uwaga! Oferta nie obejmuje zadruku tła.

Tabliczka może mieć dwa rodzaje mocowania - otwory lub warstwę klejącą na odwrocie, która umożliwia szybkie i łatwe zamocowanie jej na gładkiej powierzchni.

Na tabliczkach drukujemy dowolny napis, logo, grafikę itp. Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji, jakie mają być umieszczone na tabliczce. Logo i inne znaki graficzne prosimy przesyłać w formie wektorowej (CDR, PDF, AI, ewentualnie dobrej jakości JPG).

Po otrzymaniu informacji wysyłamy do Państwa propozycję projektu i dopiero po jego akceptacji realizujemy zamówienie. Termin wykonania wynosi zwykle od 2 do 7 dni roboczych, w zależności od ilości i rodzaju zamówień.

Akceptuję

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności