solidny mocny brelok z plexi czarnej 5x9 cm, grubość 5mm Powiększ

Brelok z plexi kolorowej 5x9 cm, grubość 5mm

BK028

Nowy

Brelok z jednostronnym grawerem dowolnej numeracji i logo, w wymiarze 5 x 9 cm, wykonany z wysoce odpornej na złamania czarnej plexi o grubości 5 mm, precyzyjnie wycinany i grawerowany laserowo. 

Więcej szczegółów

5,35 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 20

BRELOK DO KLUCZY Z PLEXI

Wymiar: 5 x 9 cm

Grubość: 5 mm

Grawer: jednostronny

Breloki wykonane są z wysokiej jakości czarnej plexi o grubości 5 mm, są precyzyjnie wycinane i grawerowane jednostronnie laserowo. Ze względu na grubość materiału, breloki są wysoce odporne na pęknięcia i złamania. Znakowanie jest trwałe i nieścieralne.

Nasze breloki tworzymy głównie do szkół, restauracji, hoteli, pensjonatów, domków letniskowych, dyskotek, pływalni. Grawerujemy dowolną numerację, logo, nr telefonu, adres www itp.

W zależności od przeznaczenia breloczków (można je używać jako zawieszki do szatni lub oznaczenie kluczy) wykonujemy małe otwory o średnicy 5 mm lub duże 10 - 25 mm. 

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji dotyczących graweru (logo, numeracja) oraz wielkości otworu. W celu sprawnego wykonania projektu logo i inne znaki graficzne prosimy przesyłać w formie wektorowej (CDR, PDF, AI lub dobrej jakości JPG).

Po otrzymaniu informacji wysyłamy do Państwa propozycję projektu i dopiero po jego akceptacji realizujemy zamówienie. Termin wykonania wynosi zwykle do 7 dni roboczych od momentu zaakceptowania projektu i zaksięgowania wpłaty.

Akceptuję Site use cookies