Brelok z plexi złotej/srebrnej 3x6 cm, grubość 3mm Powiększ

Brelok z plexi złotej/srebrnej 3x6 cm, grubość 3mm

Nowy

Brelok z jednostronnym grawerem dowolnej numeracji i logo, w wymiarze 3 x 6 cm, wykonany plexi o grubości 3 mm, precyzyjnie wycinany i grawerowany laserowo. 

Więcej szczegółów

3,30 zł

BRELOK DO KLUCZY Z PLEXI

Wymiar: 3 x 6 cm

Grubość: 3 mm

Okrągły breloczek wykonany z kolorowej plexi, z jednostronnym grawerem dowolnego logo oraz numeracji. nasze breloki tworzymy głównie do szkół, restauracji, hoteli, pensjonatów, domków letniskowych, dyskotek, pływalni. Zależnie od przeznaczenia breloczków (można je używać jako zawieszki do szatni lub oznaczenie kluczy) wykonujemy małe otwory o średnicy 5 mm lub duże 10 - 15 mm.  

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji dotyczących graweru (logo, numeracja) oraz wielkości otworu. W celu sprawnego wykonania projektu logo i inne znaki graficzne prosimy przesyłać w formie wektorowej (CDR, PDF, AI lub dobrej jakości JPG).

Po otrzymaniu informacji wysyłamy do Państwa propozycję projektu i dopiero po jego akceptacji realizujemy zamówienie. Termin wykonania wynosi zwykle do 7 dni roboczych od momentu zaakceptowania projektu i zaksięgowania wpłaty.

Akceptuję Site use cookies