Tabliczka firmowa z plexi mlecznej z nadrukiem UV, 15x10 cm Powiększ

Tabliczka firmowa, 15x10 cm z plexi mlecznej z nadrukiem UV

TA002

Nowy

Tabliczka firmowa w wymiarze 15 x 10 cm, wykonana innowacyjną metodą druku UV na wysokiej jakości plexi mlecznej o grubości 4 mm, zaopatrzona  w 2 dystanse mocujące.

Więcej szczegółów

46,00 zł

TABLICA Z PLEXI MLECZNEJ Z NADRUKIEM UV 

Tabliczka firmowa wykonana jest innowacyjną metodą druku UV na wysokiej jakości plexi mlecznej o grubości 4 mm. Tabliczka posiada otwory i zaopatrzona jest w dwa dystanse ułatwiające jej przymocowanie. Całość tworzy bardzo elegancką kompozycję.   

  • Wymiar plexi: 150 mm x 100 mm 

  • Grubość tabliczki: 4 mm

  • Nadruk: jednostronny

  • 2 dystanse mocujące

Nowoczesna technologia druku UV pozwala na nadrukowanie na plexi w pełni kolorowego logo, grafiki czy tekstu. Technologia ta daje gwarancję nadruku trwałego, odpornego na uszkodzenia i na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Ponadto jest on bardzo estetyczny, wysokiej jakości, a kolory idealnie odwzorowane.

Uwaga! Oferta nie obejmuje zadruku tła.

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji, jakie mają być umieszczone na tabliczce. Logo i inne znaki graficzne prosimy przesyłać w formie wektorowej (CDR, PDF, AI, ewentualnie dobrej jakości JPG).

Po otrzymaniu informacji wysyłamy do Państwa propozycję projektu i dopiero po jego akceptacji realizujemy zamówienie. 

Akceptuję

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności