Drewniane magnesy na lodówkę z nadrukiem, sęki świerkowe Powiększ

Drewniany magnes na lodówkę z nadrukiem

M013

Nowy

Magnesy na lodówkę wykonane ze starannie oszlifowanych sęków świerkowych o średnicy 35 mm i grubości 9 mm, z kolorowym nadrukiem UV.

Więcej szczegółów

2,20 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 100

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
50 0,50 zł Do 25,00 zł
100 0,70 zł Do 70,00 zł

DREWNIANY MAGNES NA LODÓWKĘ

Drewniane magnesy z kolorowym nadrukiem UV to idealny prezent dla gości przybyłych do Twojego apartamentu. Ta niewielka pamiątka z wakacji czy ferii w górach lub nad jeziorem służy jednocześnie jako nośnik reklamy. Na drewnianym krążku można umieścić dowolną grafikę, logotyp czy napis.

Pamiątki wykonane są ze starannie oszlifowanych sęków świerkowych o grubości 9 mm i średnicy 35 mm. Nadruk wykonany jest nowoczesną technologią UV. Technologia ta daje gwarancję nadruku trwałego, odpornego na uszkodzenia i na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Ponadto jest on bardzo estetyczny, wysokiej jakości, a kolory idealnie odwzorowane.

  • Wymiar: 35 mm
  • Grubość: 9 mm
  • Nadruk: jednostronny

W związku z tym, że jest to produkt wykonywany z naturalnego drewna, mogą występować nieznaczne różnice w kolorystyce sęków.

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji dotyczących nadruku. Logo i inne znaki graficzne prosimy przesłać w formacie CDR, AI, PDF lub dobrej jakości JPG.

Po otrzymaniu informacji wysyłamy do Państwa propozycję projektu i dopiero po jego akceptacji realizujemy zamówienie. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Akceptuję Site use cookies