Tabliczka firmowa z PCV 5 mm z nadrukiem UV - 80 x 36 cm Powiększ

Tabliczka firmowa 80 x 36 cm z PCV 5 mm z nadrukiem UV -

TF015

Nowy

Tabliczka firmowa o wymiarze 80 cm x 36 cm wykonana innowacyjną metodą druku UV na wysokiej jakości płycie PCV o grubości 5 mm. 

Więcej szczegółów

135,00 zł

TABLICA FIRMOWA - INFORMACYJNA Z NADRUKIEM UV NA PCV - 80 x 36 cm

Tablice PCV z trwałym nadrukiem UV sprawdzą się jako firmowe szyldy zewnętrzne i wewnętrzne, tabliczki informacyjne i promocyjne, systemy wizualizacji, a także obrazy i różnego rodzaju dekoracje.

  • Grubość: 5 mm

  • Wymiar: 800 mm x 360 mm

  • Nadruk: jednostronny

  • Obszar zadruku: 770 x 330 mm

Nadruk wykonany innowacyjną technologią druku UV jest bardzo estetyczny, wysokiej jakości, a kolory idealnie odwzorowane. Ponadto druk jest trwały oraz odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, takie jak zarysowania, ścieranie grafiki czy szkodliwe działanie czynników atmosferycznych (wilgoć, wodę, słońce).

Tabliczka posiada na odwrocie warstwę klejącą umożliwiającą szybkie i łatwe zamocowanie jej na drzwiach lub na innej gładkiej powierzchni.

Na płytach drukujemy dowolną grafikę, logo, napis itp. Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji, jakie mają być umieszczone na tabliczce. Przygotowując projekt należy uwzględnić dodatkowe spady po 1 mm z każdej strony. Wszystkie elementy graficzne i napisy powinny być naniesione w postaci krzywych (CDR, PDF, AI, ewentualnie dobrej jakości JPG), kolorystyka nadana wg palety CMYK.

Po otrzymaniu informacji wysyłamy do Państwa propozycję projektu i dopiero po jego akceptacji realizujemy zamówienie. Termin wykonania wynosi zwykle od 2 do 7 dni roboczych, w zależności od ilości i rodzaju zamówień.

Akceptuję Site use cookies