Statuetka z plexi 6 mm z nadrukiem UV na kamiennej podstawie Powiększ

Statuetka z plexi 6 mm z nadrukiem UV na kamiennej podstawie

S009

Nowy

Statuetka na eleganckiej kamiennej podstawie, wykonana z wysokiej jakości plexi przeźroczystej o grubości 6 mm, precyzyjnie wycinana techniką laserową, zawiera kolorowy nadruk wykonany nowoczesną technologią druku UV.  

Więcej szczegółów

75,00 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 3

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
21 1,50 zł Do 31,50 zł
51 2,50 zł Do 127,50 zł

STATUETKA Z PLEXI Z KOLOROWYM NADRUKIEM UV NA KAMIENNEJ PODSTAWIE

  • Wymiar górnej części: 18 x 19,5 cm

  • Wymiar kamiennej podstawki: 8,5 x 8,5 x 3 cm

  • Kolor podstawki: czarny lub kremowy

Produkowane przez nas statuetki wykonywane są wyłącznie z najwyższej jakości plexi przeźroczystej o grubości 6 mm. Tworzone są przy wykorzystaniu nowoczesnych technik cięcia laserem oraz druku UV, który daje gwarancję trwałego, odpornego na uszkodzenia oraz estetycznego, kolorowego nadruku. 

Statuetki umieszczone są na kamiennych podstawkach - są one nie tylko eleganckie, ale również bardzo solidne, dzięki czemu statuetki stoją stabilnie. Na górnej części podstawek zamocowana jest czarna plexi grubości 3 mm, do której przytwierdzona jest górna część statuetki.

Statuetki mogą stanowić wspaniałą pamiątkę różnego rodzaju wydarzeń, takich jak: zawody, konkursy, festiwale czy imprezy sportowe. Idealnie sprawdzą się również jako nagrody dla pracowników lub podziękowanie dla bliskiej osoby.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii druku UV istnieje możliwość nadrukowania na statuetce dowolnej kolorowej grafiki oraz tekstu. Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie tekstu do umieszczenia na statuetce. Po otrzymaniu informacji wysyłamy do Państwa propozycję projektu i dopiero po jego akceptacji realizujemy zamówienie. Termin wykonania wynosi zwykle od 2 do 7 dni roboczych, w zależności od ilości i rodzaju zamówień.

Akceptuję Site use cookies