Statuetka, trofeum ze szkła z kolorowym nadrukiem UV Powiększ

Statuetka ze szkła z nadrukiem UV

S007

Nowy

Statuetka o wymiarze 6 x 6 x 20 cm, wykonana ze szkła, zawiera kolorowy nadruk wykonany nowoczesną technologią druku UV. 

Więcej szczegółów

65,00 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 3

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
21 1,50 zł Do 31,50 zł
51 2,50 zł Do 127,50 zł

STATUETKA ZE SZKŁA Z KOLOROWYM NADRUKIEM UV

  • Wymiar: 6 x 6 x 20 cm 

Statuetki o prostym, geometrycznym kształcie wykonywane są z przejrzystego szkła, a umieszczona na nich grafika tworzona jest dzięki nowoczesnej technologii druku UV. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością, estetyką i świetnym odwzorowaniem kolorów. Ponadto nadruk jest trwały i odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, takie jak zarysowania, ścieranie grafiki czy szkodliwe działanie czynników atmosferycznych (wilgoć, wodę, słońce).

Statuetki mogą być wspaniałą pamiątką różnego rodzaju wydarzeń, takich jak: zawody, konkursy, festiwale czy imprezy sportowe. Idealnie sprawdzą się również jako nagrody dla pracowników lub podziękowanie dla bliskiej osoby. 

Istnieje możliwość nadrukowania na statuetce dowolnej kolorowej grafiki oraz tekstu. Po otrzymaniu informacji wysyłamy do Państwa propozycję projektu i dopiero po jego akceptacji realizujemy zamówienie. Termin wykonania wynosi zwykle od 2 do 7 dni roboczych, w zależności od ilości i rodzaju zamówień.

Akceptuję Site use cookies