Stojak tabliczka rezerwacja z grawerem na stół do restauracji z plexi Powiększ

tabliczka rezerwacja na stół do restauracji z plexi

Nowy

Tabliczka rezerwacja w kształcie odwróconej litery V, wykonana z wysokiej jakości plexi o grubości 3 mm, wymiar 15 cm x 5 cm. Zawiera dwustronny grawer wybranego logo lub napisu.

Więcej szczegółów

16,70 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 10

TABLICZKA DWUSTRONNA - REZERWACJA Z TWOIM LOGO

Elegancka tabliczka grawerowana dwustronnie w kształcie odwróconej litery V wykonana jest z wysokiej jakości kolorowej plexi o grubości 3 mm, w wymiarze 15 cm x 5 cm.

Na tabliczce umieszczamy dowolne logo i napis. Dzięki technologii laserowej uzyskujemy precyzyjny i czytelny grawer. Tabliczki są grawerowane, następnie grawer wypełniany jest białą lub czarną farbą (w zależności od koloru plexi), dzięki czemu jest on bardzo dobrze widoczny, czytelny, a także trwały. 

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji jakie mają być umieszczone na tabliczce. W celu sprawnego wykonania projektu logo i inne znaki graficzne prosimy przesyłać w formie wektorowej (cdr, pdf, ai lub dobrej jakości jpg). Po otrzymaniu informacji wysyłamy do Państwa propozycję projektu i dopiero po jego akceptacji realizujemy zamówienie. Termin wykonania wynosi zwykle do 7 dni roboczych od momentu zaakceptowania projektu i zaksięgowania wpłaty.

Akceptuję

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności