W każdym miejscu pracy, w organizacji przestrzeni liczą się detale. Niewielkie, ale i praktyczne elementy, które mogą ulepszyć każdy dzień pracy i usprawnić różne procesy zachodzące w zespole pracowników. Jednym z takich elementów, o których być może nie pomyślałeś jeszcze, są skrzynki na ankiety oraz urny na zbiórki pieniędzy czy też do zbierania głosów lub dokumentów. Skąd je wziąć? I do czego konkretnie można je wykorzystać? Zapoznaj się z resztą artyjułu, a znajdziesz tam kilka cennych wskazówek.

Skrzynki i urny z plexi – szereg zastosowań w różnych miejscach

Zacznijmy od tego, gdzie najlepiej mogą sprawdzić się takie przedmioty. Otóż w wielu miejscach pracy: od zakładów produkcyjnych, przez biura, po urzędy, a nawet i fundacje. Odnajdą swoje zastosowanie również w... sklepach spożywczych i marketach.

W zakładach produkcyjnych i biurach mogą służyć do zbierania dokumentów lub ankiet od pracowników. Ustawione w strategicznym miejscu - dostępnym dla wszystkich, bezpiecznie będą przechowywały wrzucone tam kartki bez konieczności pilnowania ich. Urny są bowiem zamykane na klucz. To samo oczywiście dotyczy urzędów, gdzie interesanci bez konieczności stania w kolejce mogą do takiej skrzynki wrzucić swoje wnioski i podania.

Jeśli firma jest otwarta na sugestie pracowników, urna z plexi może posłużyć również za źródło inspiracji do nowych przedsięwzięć. W niej można gromadzić pomysły, wrzucając tam notatki z różnymi propozycjami.

W fundacjach, oczywiście, urna z plexi zamykana na kluczyk może służyć za skarbonkę. Bezpiecznie przechowa pieniądze oddawane na szczytny cel. Z tego samego powodu też warto ustawić ją w sklepie, jeśli jego właściciel chce zachęcić klientów do działalności charytatywnej. Często w sklepach czy galeriach handlowych organizowane są również konkursy – w celu zebrania losów warto również skorzystać z urny z plexi.

Oferta Grawicom

Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz skrzynki z plexi lub jak kto woli – skarbonki. Możesz je nie tylko postawić, ale również powiesić na ścianie. Dostępne są modele z plexi przezroczystej lub mlecznej albo kolorowej, dzięki której zawartość będzie niewidoczna. Jeśli chcesz wyróżnić skrzynkę - do Twojej dyspozycji jest również bardzo efektowna fluorescencyjna plexi.