W reklamie firmy warto stawiać na nieoczywiste, nowoczesne rozwiązania. Dlaczego? Dzięki temu masz szansę zostać lepiej zapamiętanym przez potencjalnych i nowych klientów. Grawicom wprowadziło do oferty wypukłe żywiczne naklejki 3D. To niewielki materiał reklamowy, który można umieszczać w dowolnym miejscu, aby logo firmy było zawsze widoczne. W dzisiejszym artykule dowiesz się o tym więcej.

Żywiczne naklejki 3D – co to?

Do ich stworzenia korzystamy z nowoczesnej, obecnie najatrakcyjniejszej na rynku technologii druku – doming. Ich bazą jest folia samoprzylepna w dowolnym kształcie, na przykład koła, elipsy lub prostokąta z zaokrąglonymi rogami. Jedną z cech charakterystycznych są właśnie zaokrąglone rogi. Wymiary mogą być dowolne.

Na folię nanoszony jest nadruk. Następnie pokrywamy ją żywicą poliuretanową, dzięki czemu naklejka staje się wypukła, co tworzy efekt 3D. Dzięki temu jest również elastyczna oraz odporna na oddziaływanie czynników zewnętrznych: deszcz, śnieg, wiatr, promieniowanie UV, mróz. Naklejki żywiczne 3D są również odporne na działanie soli drogowej, więc można umieścić je np. na karoserii samochodu.

Dlaczego warto mieć żywiczne naklejki 3D?

To łatwy sposób na identyfikację wizualną firmy. Nadruk, który jest na nie naniesiony może zawierać logo firmy, a jeśli wybierzesz folię w jednym z większych rozmiarów, to umieścimy na nim również numer telefonu, adres mailowy lub też adres strony internetowej. Dzięki temu to świetne medium reklamowe: efektowne, niedrogie, niewielkie i praktyczne. Możesz umieścić je w wielu różnych miejscach bez obaw, że po krótkim czasie będą wyglądać nieestetycznie, między innymi na: identyfikatorach pracowników firmy, telefonach komórkowych, laptopach, sprzęcie AGD i RTV, paczkach i kartonach, samochodach, ramach okiennych, gadżetach reklamowych (np. notesach, pinsach).

Mamy nadzieję, że dostrzegasz już ich fenomen; przejdź do oferty sklepu internetowego Grawicom i złóż zamówienie już teraz!