Z każdego ważnego wydarzenia w naszym życiu chcemy mieć jakąś pamiątkę, aby nie uleciało z naszej pamięci. Miło jest czasami przerwać codzienny pęd, zatrzymać się i powspominać przez chwilę dni, które przyniosły radość. Najczęściej taką pamiątką są fotografie, które zatrzymują w kadrze różne momenty z życia. Jednak jeśli nie wywołamy ich i nie powiesimy na ścianie, to mała szansa, że będziemy o nich pamiętać na co dzień. Być może raz w roku wrócimy do rodzinnego albumu na godzinę i po chwili znów wspomnienia odejdą w niepamięć. Jest jednak na to sposób! Jeśli chcesz, aby osoby, z którymi dzieliłeś wspaniałe chwile pamiętały o nich każdego dnia, podaruj im dedykowany magnes!

Magnesy na ślub

To idealny pomysł na drobny upominek - pamiątkę dla gości w oryginalnej formie. Umieszczenie magnesu na lodówce, a więc w widocznym miejscu, do którego przecież zaglądamy codziennie po kilka razy, umożliwi częste wspominanie młodej pary i wywoła uśmiech na twarzy. W Grawicom przygotowujemy specjalne warianty z grawerowanym napisem lub kolorowym nadrukiem UV w wysokiej jakości. Może to być personalizowane podziękowanie za udział w weselu lub po prostu imiona i data ślubu. Możemy wykonać je na plexi, drewnianej sklejce lub plastrach brzozy. Ten ostatni wariant cieszy się dużą popularnością ze względu na swój naturalny urok. Sprawdza się szczególnie na weselach w modnym stylu boho.

Firmowy magnes jako dobra reklama

Może być częścią drobnych podarunków dla partnerów biznesowych, upominków świątecznych dla pracowników lub służyć za gadżet reklamowy dla klientów - wręczany na targach promocyjnych lub jako dodatek do zakupionego produktu. Rozdawanie magnesów z logo firmy pozwoli na budowanie jej świadomości wśród potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. Poza tym, to miły gest; sprawi, że firma będzie postrzegana jako bardziej przyjazna. Grawicom chętnie wykona je nawet w ilości kilkuset sztuk. Im więcej zamówisz, tym mniej zapłacisz - oferujemy atrakcyjne rabaty. Możesz wybierać spośród kilku kształtów z plexi lub okrągłych z drewna. Gwarantujemy, że zrobią bardzo dobre wrażenie na klientach i pracownikach!