Jest 7 produktów.

Druk UV na gadżetach

Druk UV na gadżetach to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą, by napis na nich naniesiony był wyjątkowo trwały oraz, by zachował on wszelkie graficzne detale. Technologia druku UV jest często porównywana do tej znanej z domowych, atramentowych drukarek. W obydwóch przypadkach na zadrukowywane powierzchnie nanoszone są mikro krople tuszu, z których tworzony jest określony wzór. Jednakże w przypadku druku UV, różnica polega przede wszystkim na nakładaniu na powierzchnię cienkiego polimeru, który w czasie trwania całego procesu, zostaje wystawiony na bezpośrednie działanie promieniowania UV. Zastosowanie ultrafioletowego światła utwardza druk, tworząc na jego powierzchni niewielką warstwę trwałego plastiku. Technologia ta pozwala tworzyć nawet najbardziej złożone zlecenia, które bardzo chętnie przygotujemy dla naszych klientów.

druk uv na gadżetach
Wyświetla 1 - 7 z 7 produktów

Druk UV na gadżetach – jakie są jego zalety?

Druk UV na gadżetach posiada szereg zalet, spośród których na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim wysoka jakość nadruku. Jest on wysoce odporny na zarysowania, wpływy warunków atmosferycznych oraz ścieranie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że naniesione grafiki utrzymają się na reklamowych gadżetach przez bardzo długi czas. Druk UV to także wierne odwzorowanie kolorów. Podczas druku jako pierwszą warstwę bardzo często nakłada się biały tusz, który pozwala umieścić nadruk na podłożu o dowolnej przezroczystości oraz kolorze, zachowując jednocześnie dokładne kolory grafiki.

Druk UV to także niedługi czas produkcji. Tego typu nadruk nie wymaga czasu poświęconego na schnięcie oraz suszenia, dzięki czemu gadżety te można niemalże od razu przygotowywać do wysyłki. W znacznym stopniu skraca to czas realizacji zamówienia do niezbędnego minimum, co chwali sobie wiele naszych klientów. Co więcej, metoda ta jest także gwarancją całkowitego bezpieczeństwa, co oznacza, że podczas procesu tworzenia naszych gadżetów nie wydzielają się szkodliwe dla organizmu człowiek zapachy. W praktyce oznacza to, że gadżety wyprodukowane przy użyciu metody UV bez problemu mogą być używane w mieszkaniach, restauracjach, hotelach, biurach oraz innych zamkniętych przestrzeniach.

Co jeszcze warto wiedzieć o druku UV na gadżetach?

Jest to współcześnie jedna z najnowocześniejszych technologii druku wielkoformatowego, zbliżona do technologii druku solwentowego, lecz zamiast rozpuszczalnikowych farb wykorzystuje się tutaj farby utrwalane promieniowaniem UV. Atutem tej techniki jest także możliwość druku na płaskich i grubych materiałach i nie tylko.

Akceptuję Site use cookies