Jest 15 produktów.

Numerki na stół

Wyposażenie restauracji, czy też kawiarni to nie tylko zaopatrzenie jej w meble, urządzenia gastronomiczne, czy też zastawę stołową, ale również w niewielkie elementy, takie jak numerki na stół. Ułatwiają one organizację pracy i zapobiegają powstawaniu chaosu, co jest szczególnie istotne w przypadku, gdy daną restaurację odwiedza duża liczba gości. Wykonywane przez nas numerki, jak i stojaki dostępne są zarówno z plexi jak i laminatu grawerskiego w różnej kolorystyce oraz grubości. Kolory, które możesz u nas nabyć to między innymi: przeźroczysty, czarny, srebrny, złoty, czerwony, fioletowy, niebieski, pomarańczowy, mleczny oraz żółty.

numerki na stół
Wyświetla 1 - 15 z 15 produktów

Praktyczne numerki na stół do Twojej restauracji

Od samego początku naszej działalności udowadniamy, że numerki na stół nie muszą wyglądać źle. Wszystkie nasze produkty są eleganckie, a wszystko to dzięki najwyższej jakości materiałom wykorzystanym do ich produkcji. Dają one gwarancję niezmienności wyglądu wszystkich tabliczek dostępnych w naszej ofercie przez bardzo długi czas. W naszym asortymencie znaleźć można szeroki wybór numerków, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że każda osoba odwiedzająca nasz sklep internetowy, znajdzie tu coś dla siebie. Każdy z nich wykonany został z trwałych materiałów, dzięki czemu są one wysoce odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz różnego rodzaju uszkodzenia. Proponujemy Tobie zakup numerków o różnych kształtach, wielkościach i kolorach, które dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Od lat zajmujemy się tworzeniem numerków na stół

W dzisiejszych czasach producentów numerków jest wiele, to nie każdy z nich zasługuje na Twoje zaufanie. Dlatego też chcąc mieć pewność nabycia produktu z najwyższej półki, który charakteryzuje się wysoką jakością oraz ponadprzeciętną trwałością, warto zainteresować się naszą ofertą. Nasza firma funkcjonuje na rynku od wielu lat, ciesząc się wieloma pozytywnymi rekomendacjami pochodzącymi od naszych zadowolonych klientów, którzy cenią sobie nasze usługi za precyzyjność oraz dokładność. Jeżeli chcesz być jednym z nich, koniecznie zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Numerki na stół dla każdego

Naszym klientom możemy zagwarantować niewysokie ceny, szeroki wybór oraz możliwie jak najszybszy czas realizacji każdego zamówienia, niezależnie od liczby zamówionych przez Ciebie sztuk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Akceptuję Site use cookies